şükela:  tümü | bugün
 • günün başlıklarında, rastgele tıkladığım başlıkları açmış olduğunu gördüğüm meslektaş. algıda seçicilik midir nedir.*
 • paris'i bulmaya kaz dağları'na tırmanan distopist. buldu mu diye sormayın zaten cevabı ilk cümlede gizli. halbuki tostunu da yemişti...
 • sahane bir kadindir kendileri... kadin gibi kadindir...

  ayrica irak dunya mahkemesi hakkiyla duyurulabildiyse basina onun sayesinde, emegi sayesindedir...
 • efsanevi atlantis uygarlığını gösterdim kendisine. gurur duyuyorum.
 • flood yani taskin kitabina hayran oldugum yazarin isminin birlesik yazilmis hali.
 • (bkz: cosmo girl) *
 • sabah haberlerine ilk sıradan giriş yaptığı iddiaları dolaşan taze mehteran..

  merkezimize ulaşan kaynağı belirsiz haberi aktarıyoruz sayın seyirciler;
  "flaş..flaş..flaş..
  imal edilen ilk türk
  rakıcıda oturup fütursuzca bira içerken, mutlu bir tesadüf sonucu, amerika'ya yeni göçetmiş bir ingilizin dirsek darbesinin kafasının arka tarafındaki düzlüğe denk gelmesi sonucu aniden türkleşmiştir.. darbenin hemen ardından kafatasının arkasında çıkıklık oluştuğu etraftaki insanlar tarafından adım adım gözlenmiştir.. hal ve hareketlerinin yanısıra konuşmalarında da bir takım değişiklikler ortaya çıkmıştır.. şu anda adaptasyon sorunu yaşadığından yoğun bakıma alınmıştır, kendisiyle temas kurmak mümkün değildir.. göktürk alfabesiyle yazmaya başladığından yazılı bir bilgi edinmek de şu an için mümkün görünmemektedir..
  yakınlarıyla yaptığımız görüşmeler neticesinde öteden beri saf türk olmaya meyilli olduğu ve buna bir kafatası çıkıklığı kadar ramak kaldığı ifade edilmiştir.. örneğin komşusunun beyanına göre geçen yıl satın alıp balkonuna bağladığı sibirya kurduna karabaş ismini verdiği, balkonda köpekle girdiği garip diyaloglar esnasında alta kattaki komşuya "atıl kurt" şeklinde bir takım seslerin intikal ettiği belirlenmiştir..
  olayın tek üzücü yanı imal edilen ilk türk icadının bir ingiliz tarafından gerçekleştirilmiş olmasıdır.. biraz uğraşsak biz de yapabilirdik oysa..

  (bkz: türk insanının genel özellikleri)
  (bkz: kafatasının arkasında bulunan çıkıntı)
 • durduramıyoruz efendim..
  imal edilen ilk türk darbesinden bu yana bedeninin çeşitli bölgelerine darbe almak suretiyle imaj değiştirme çalışmaları sürüyor..
  bilindiği üzere son olarak, kafasının arkasına aldığı ingiliz dirseği darbesiyle, kafatasının arkasında yeterli miktarda çıkıklık oluşmasını sağlamıştı.. böylece kafkas etnik kimliğinden türklüğe ilk adımı atmış ve imajında bir miktar değişiklik sağlamayı başarmıştı..
  bu yeterli değildi elbette, eylemlerine devam etmesi ve feminist imajından da bir şekilde kurtulması gerekiyordu.. yemedi içmedi bu konuda da gerekeni yaptı.. inceden inceye gerekli zemini hazırladı.. son aldığımız duyumlara göre omuzuna aldığı ve nereden geldiği belli olmayan bir darbe neticesinde sağ omuzunda yeterli miktarda bir genişleme olduğu gözlenmiştir..
  aynı işlemin sol omzuna da tekrarlanması sureti ile geniş omuzlu, kaytan bıyıklı bir imaja sahip olarak, feminist imajından da silkinip kurtulmasını heyecanla bekliyoruz..
  yaşasın yüksüklerin kardeşliği !
  geniş omus kaytan bıyık mücadelemis engellenemes !
 • şu mübarek ramazan gününde benim gibi ehli takva bir insanın kanına girmiş ve oruç oruç insanı dinden imandan çıkarıcı bir filme götürebilmiş bir insandır. sonra da gözümü kapıyor "sen oruçsun bakma" diye. tamam biliyoruz dertlisin de sana melankolik bir film lazım ne işin olur tutku nehri ile? ulan orucu da sakatladık iyi mi?

  (ara: allahümme ecirna nisa)
 • komsu olmusuz, ortak kume yapmisiz da haberimiz yok, terasta sicak sarapla hatamizi telafi etmeyi umut ediyoruz...