• (bkz: kafan çok güzelmiş canım güle güle kullan)

zö editi: buna inananlar varsa cidden kendinden ümidi kesmiş, şansını numerolojide, da vinci'nin şifresinde deniyor demektir. herkese farklı kitapçık dağıtıldığı için yani neredeyse 1,7 milyon kitapçık olduğu için mümkün değil. ama matematikten 7. soru "kırk" yapıyor. 23 arkadaşınızı da getirirseniz iktidar oluyorsunuz. ok kib bye.
  • çok şifrelidir. kitapçıklar kişiye özel yapıldığından dolayı parayı verenlere hazır cevapların olduğu kitapçıklar verilmiştir ve kimse farkına varmamıştır. adamlar yapmış yani bize bişey demek düşmez.
  • kıllanmamak elde değil. benim hatırladığım eskiden şıklarda eğer karşılaştırılabilir değerler varsa ya küçükten büyüğe ya da büyükten küçüğe verilirdi.
  • minareyi çalan kılıfını hazırlar hesabı farklı kitapçıklar olsa dahi o kitapçık o elemana gelecek şekilde bilgisayar onu seçmiştir.

tabi ki rasgele. sınavda bir okulun hepsinin kız öğrencilerden oluşması gibi.
  • şüphesiz ki küçük bir tesadüftür... gibi geliyor bana yoksa şüphen mi var?
  • artık her şeyi beklediğimden şaşırmadığımdır. olabilitesi varmış gibi gelendir.
  • daha dikkatli incelediğinizde gizli hesap numarası, şifresi ve içindeki yüklü miktar çıkar.

sanırım sınavla falan uğraşmayın direkt parayı yemeye başlayın mesajı veriyorlar, anlayamadım tam.
  • ilkokuldan beri pesinden oldugum sey. demekki cok erken yasta baslamisim ben yok yok dunyaya cok erken gelmisim. valla billa bak hep diyodum ki bu cevap anahtarlarinin bir forumulu olmali. bu yuzden hep sinifta kaliyomusum demekki. keske ygs 2011'e girseydim tuh ya.

edit: cok bozuk imlayi bozuk hale getirdim. daha iyisi gelemedi elimden.
  • farklı kitapçıklarda şıkların yeri farklıysa bile doğru cevabın hepsinde d ise d olma ihtimali de vardır sanırım, gerisini karıştırmışlardır. hadi bakalım çözcez olayı..
hesabın var mı? giriş yap