• evcilik oyunu programında kendi isimli paris hiltonumsu hanımefendiyi yedi düvele karşı savunarak ağzının ne denli iyi laf yaptığını göstermiştir.

program az daha sürse, kendi'yi "ideal ev hanımı" olarak kitlelere yedirebilirdi.

şaka bir yana, siyasete falan atılsa gayet başarılı olur.

ikna ediciliği ve dominantlığı bir hayli fazla.

hiç olmadı bir talk show falan sunsun.
  • hafiften keanu reeves havası aldığım adam.
  • her eve lazım model kocadır. ev işi elinden gelir , eğlencelidir, görünüşe göre bir ilişkide özverili - fedakar taraf olmayı gayet rahatlıkla üstlenir.
  • yakında herkese bir yiğit alıcı kampanyası düzenlemeyi planladığım; hareketleriyle, neşesiyle, konuşmasıyla kesinlikle tüm erkekler yiğitten bişiler öğrenmeli dememe neden olan adam.
  • evcilik oyunu programınının koneptine hiç oturmayan düzgün adam. ne işin var abicim senin o programda?
  • hep fenomen diyesim geliyo. biliyorum zaman ötesi. lakin sağda solda rastladığım kadarıyla tam zamanın adamı. bi' balans var bu herifte.
  • arada o kadar ince ve güzel espriler yapıyor ki ağzını açtığı andan itibaren bütün işimi bırakıp odaklanmak zorunda hissediyorum kendimi.
  • araba kullanirken walkman dinleyen deli.
  • one love festival'da "sahne senin" şeysinde öykü onur tanyel ile birlikte bişiler yapmaya çalıştılar da, berbattı yahu. amerikan pub stand-up'çısı olma ümidiyle yola çıkmış ama "o kadar okşarsan yüzüne tükürür" seviyesinde espriler falan. inanamadım. ahlak bekçisi değilim de, büyük cesaret bu vizyon ile "komedi yapma" iddiasında olmak. şöyle bir bilogları varmış http://sorunfarki.blogspot.com/ buradan görebilirsiniz. bu adamı severdim de "muhabbetler aslında daha beter de burada kasıyoruz seviyeyi yukarı çekmek için" deyince aramıza dağlar girdi aniden. t&t durden, kaba şimşek ve morsiyah'lı hayvan masalarda yaptığım "ya arkadaş bi gün küfürsüz seviyeli aklı başında bi sohbet edemicek miyiz biz amına koyim?????" isyanımdan utandım arayıp tek tek özür dileyesim geldi :(( en azından komiğiz biz lan sdlfk. yiit yavrum dans eder misin'e dön seni çok özledik :(( şaka bir yana arkadaşı değilim ne kadar kral adamdır bilemem o yüzden övemeyeceğim, belki alkol sofrasında onunla da çok güler çok eğleniriz ama sahne başka bir şey diye düşünüyorum. umarım köklü bir değişiklik ile geliştirir kendini ve başarılı olur.
  • zeka küpü, hiperaktif konuşmacı, bilgili görgülü insan evladı. her ortamı her şartta güldürür eğlendirir, şebeklik yaptığı sanılmasın ki güldürürken düşündürür. boş laf etmez, ego dan eser yoktur bünyesinde. her türlü amatör iş için arkadaşlarının yanındadır ve dahil olduğu projelerde kendinden değer katar. çemkirmez, var olan şartlar neyi gerektiriyorsa en iyisini düşünür ve yapar. profesyonel insanlık örneğidir.
hesabın var mı? giriş yap