şükela:  tümü | bugün
  • slender man'i öldürmüştür.
  • (bkz: döl israfı)
  • yaptığı ayıptır, hiç mi utanmıyor soru cevap videosunu izlerken tuhaf duygular içerisine girdim. bir insan kendini nasıl bu kadar küçük düşürebilir. youtube'den üç kuruş almak için söylemediği yalan yapmadığı prim kalmadı. şok içerisindeyim. umarım artık kendisini küçük düşürmeyi bırakır.
    koçum, kimse sana inanmıyor, sen dahi kendine inanmıyorsun. ileride çoluğun çocuğun olucak. illa bu kafayla kör topal birini bulup evleneceksin. internetteki hiç bir şey silinmez. bu yaptığın rezillikleri senin torunların bile izleyecek. insan soyunu merak eder. böyle hatırlanmak mı istiyorsun ? yol yakınken artık bu rezil duruma son ver. kendi yarattığın yalanlar içinde boğulma. çıkmazdasın biliyorum ama zararın neresinden dönersen kardır.
  • flash tv bu yalancı ergeni değerlendirmesi gerekir.
  • başına sıkça paranormal olaylar gelen youtuber. videolarının tamamı gerçek, korkutucu ve insana bir şeyler katan cinsten. o da olmasa kaliteli içerik bulamayız o seviye müthiş bir eleman. yaptığı iş çok ciddi, tehlikeli ve büyük emek isteyen türden.
    onu tanımlayacak en iyi bakınız herhalde şudur:
    (bkz: cringe)

not: ironiye giriş dersi
  • gerçek kesit'te oynaması için flash tv kendisine teklif götürmüştür.
  • sırf bu adam yüzünden youtube'a mail attım. kanal ve videolarını engelleme seçeneği eklemelerini istedim. hayatımda gördüğüm en boş beleş adam.