şükela:  tümü | bugün soru sor
  • birgün gazetesi'nin basketbol yorumcusu.
    adam gibi adamdır..
  • iz tv'de yolda isimli programla gayet başarılı bir projeye imza atmış olan kişidir.

aynı zamanda nazım alpman'ın oğludur kendisi. baba nazım alpman, bir röportajında nazım hikmet'in eşi piraye hanım'la olan sohbetinde oğlunun ismiyle ilgili bir bölümü şöyle anlatmış...

'ben, piraye hanım'la nâzım konusunda torunundan daha çok şey paylaşmışım.
    oğlum doğduğunda piraye hanım soruyor: 'ne koydular oğlanın adını?' diye. 'nâzım koydular,' diyor memet fuat'ın eşi izgen hanım. piraye hanım'ın ilk sözü şu oluyor: 'kaderi benzemesin.'

sadece yiğit yok isminde bir de nazım var...
  • eurosport tr spikeri, ayrıca iz tv de yolda isimli izlenesi, samimi bir gezi programı yapan kişi.
  • kick box arkadasi. dun de beraberdik. gerci gec geldi biraz. viski getirmis adam. gece olmus 3. herkes pert. cumartesi de eski turk pop muzigi calan bi yere goturduydu. les otesi. eglenceli adam vesselam. :)

https://www.facebook.com/yigiterenyolda
  • "seni ne zaman görsem bir köşede uyuyor oluyorsun" dedi bana dün gece sabaha doğru. hatta "senin hanım yine uyumuş abi heheh" bile dedi arkamdan ben uyurken. ben hem uyurum, hem duyarım. çok içerledim, buradan kendisine atarlanmak istiyorum.

kalkarken "gel bize gidelim, şişeleri içer içer fırlatırız camdan" dedik gelmedi. illa fanus kadeh olacak.
  • hastasiyiz.
    gulusunun.
    siz ne sanmistiniz?

saka lan saka. belgesellerinin tabi ki. (bkz: yigit-eren yolda) eren'i de seviyoruz. can ikisi de. uyusuk isil'dan sonra vaha gibiler ve belli ki bos tipler degiller. daha cok gezsinler daha cok izleyelim.
  • sempati yumaği. ağiz yapisi yuzunden cok canlar yakiyor bu eleman, garanti. badisi eren de sevimli evet, ama yigit bambaska.
  • yakışıklı vs. olmasının yanında, bir insan bu kadar mı sevimli olur arkadaş. kısaca;

(bkz: haymaşallah.com)
  • ferman akgül'e benzeyen insan.
  • aşırı derecede sevimli bi' şey ^^