şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ülke ekonomik olarak buralara geldiyse 2013 yılından beri ekonomi başdanışmanı olarak çalışan ayda 50 bin tl üzeri, milletin alın teri ile kazanılmış vergilerinden maaş alan bu arkadaşın kesinlikle kovulması gerekmektedir.

  2013
  dolar 1.95
  euro 2.5

  2018
  dolar 4.41
  euro 5.26

  2018 23 mayıs saat 11:31
  dolar 4.86
  euro 5.65

  muharrem ince'nin de katıldığı kampanya :)

  (bkz: erzincan mitingi konuşması)

  "buraya gelmeden ekonomi kurmaylarımla toplantı yaptım. doları durduramazlarsa hep birlikte batacağız. erdoğan'a tarihi bir çağrı yapacağım. döviz kurları artıyor, bu bize daha yüksek enflasyon ve faiz olarak geri dönecek. bu tehlikeyi bertaraf etmek için sayın erdoğan size sesleniyorum, size çağrımdır. lütfen size yanlış bilgi veren ekonomi danışmanlarınızı gözden geçirin, size yalan söyleyenleri yanınızdan uzaklaştırın. merkez bankası'nın bağımsız politika uygulamasına müdahale etmeyin. acil olmayan kamu yatırımlarının erteleneceğini piyasalarla paylaşınız. şu anda piyasalarda bu bir söylenti var, bunu ortadan kaldırınız. kambiyo gibi uygulamaların tl'ye çevirileceğine dair çağdışı yöntemlerin uygulanmayacağını piyasaya söyleyin."
 • hırsızın hiç mi suçu yok.
 • ekonomi başdanışmanı yiğit bulut değildir. budur.
 • katılmadığım önerme;
  sene 2013 dakika da 50 dil darbesi
  sene 2018 dakika da 1023 dil darbesi

  gördüğünüz gibi nasıl çalışmış ve kapasitesini arttırmış.
 • 5 yılda çok büyük bir başarıdır. doların euronun yükselmesi için ekstra bir gayret göstermişler.
 • 'yiğit bulut boğdurulsun kampanyası' şeklinde de güncellenebilir. ecdadımız zamanında bu kadar başarısız olsan önce malların müsadere edilir sonra mortu çekerdin, değil mi ya.
  bostancıbaşı kadrosu açılsın saraya acilen.