şükela:  tümü | bugün soru sor
35 entry daha
  • transfer haberi dogruysa, galatasaray'a alınmasını en cok istediğim yerli oyuncuydu.. haberi veren kanal ntvspor olduğu için dogru olup olmadıgını pek kestiremiyorum. orta sahanın sagında kesinlikle transfere ihtiyacımız vardi. kazım mahkumiyetinden kurtulmuş oluruz bir rekabet olusturur. grande'nin elinde kendisini cok daha gelistirecektir.
    galatasaray'da son yıllarda en cok hissettiğimiz çabuk,süratli futbolcu açığının olduğunu düşünürsek umarım bu tür transferlerin devamı gelir.
  • galatasaray'ın devre arasındaki ilk transferi. soyadı hakkında rakip taraftarlarca yapılacak şakaları tahmin edebiliyorum. allah koru yarabbim.
  • galatasaray tarafından, transfer edilmek üzere resmi görüşmelere başladıklarını kap'a bildirdikleri futbolcu. galatasaray camiasına hayırlı olsun. kazım'a iyi bir alternatif olur.
  • tanımam etmem ancak kendisi ile ilgili gördüğüm ilk fotoğraf bu olmamalıydı. bu ne lan? korktum resmen.

http://imageshack.us/…o/my-images/828/51281236.jpg/
  • en sevdiğim transfer taraftarın istemediği transferdir. taraftarın ağlaya ağlaya getirteceği bazı adamları da severim ama faşizan değilimdir. misal drogba gelse sevinçten tanıl boraaaa diye bağırabilirdim. ama onun haricinde taraftarın istemediği adam demek futbolcunun göze girmek için uğraşması gerek demek. yiğit'te bu kadar zeka ve istek var mı bilmiyorum, varsa iyi olur tabi, yoksa da sorun değil benim için, her topçuda zeka aramam. sercan, emre vs. yaş grubu topçuların artması iyi. bir de yıllardır galatasaray yurt içi transfer konusunda saçma sapan işler yapan bir takımdı. öyle bir hale geldim ki artık babam transfer olsa sevinirdim. bana göre galatasaray türk topçunun her türlüsünü almalı, beğenmezse yollamalı. işin maddi yönü benim umrumda değil.
  • galatasaray kulübünün ağırlığını kaldırıp kaldıramayacağını merak ettiğim futbolcudur. yetenek her zaman önemlidir ama büyük takımlarda oynama baskısını her oyuncu kaldıramaz.
  • bir galatasaraylı olarak beni korkutan transferdir. ulan götü boklu adamlar gelirken şöyle kral böyle kral derlerdi de bir bok olmazdı, bu adam için hızlıdır dışında bir şey yazan olmamış sanırım. düşünüyorum da kazımdan iyidir heralde ya...
  • eskiden atletizmle uğraşırken sonradan futbola geçmiş. küçüklüğünde 100 metre türkiye üçüncülüğü bulunmaktaymış.

kaynak: melih şabanoğlu.
    https://twitter.com/…oglu/status/157258748614807552
  • galatasaray'a geldiği habertürk'te açıklanınca oldukça ilginç okuyucu yorumları almış futbolcu. vay anasını diyor ve kendisini izlemeyi heyecanla bekliyoruz.

"analar da ne oğlanlar doğuruyor.harika bir vücudu var yiğitin.ben fenerliyim ama yiğit için galatasaraylı olurum.ama önce aramızda maç yapmamız lazım.şimdiden söyleyeyim fark yerim ben.hatta pestile dönebilirim, mafiş olurum.yiğit için zorla da takım değiştiririm.fenerliyim zaten kolay olur."

kaynak: http://www.htspor.com/…05144-galatasarayda-transfer
  • ligde iyi maç kötü maç ayırmaksızın seyrettiğimden dolayı manisaspor'un baya bir maçını izledim. izlediğim kadarıyla kesinlikle kazım'dan iyi futbolcu herkesin içi rahat olsun. bunun yanında 89 doğumlu, yani galatasaray'a uzun süreler hizmet verebilecek bir futbolcu artı ödenen bonservis ücreti de bana göre saçma sapan rakamların havada uçuştuğu şu dönemde çok iyi. kendisi cidden abartıldığı kadar hızlı bana göre de gayet iyi adam eksiltiyor. genellikle sağ açık olarak etkili olabiliyor ve ters kanatta da oynama özelliğine sahip. bana göre bu aralar yapılabilecek en iyi transferlerden birisi, takıma kısa sürede alışırsa sağ taraftaki kansere mutlaka çözüm olur. bence düşünülenin aksine de kendisi kazım'a değil bir süre sonra kazım kendisine alternatif olacaktır.
95 entry daha