şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: #52346244)
 • yigit bulut bir yigit karabeyer ikidir. "bilip bilmeden isin aslini ogrenmeden linc etmeyin" ci bi salak cikarsa o da uctur. hayatimin en onemli programini durduk yere bitirme karari alan sirketin basindaymis. eger binbir surat cocugunu kacirmis ve programi bitirmesi icin tehdit etmediyse yapilandirmadir bilmem nedir isin asli sudur hicbir boktan bahane beni yatistiramaz.

  bak yigit, seni hic sevmedim. yanlis yaptin. yigit senden nefret ediyorum ve modern sabahlari bitirerek yerine koyacagin o muthis programi merakla bekliyorum.
 • kariyeri satış yaparak geçmiş. hiç sevemedim bu satışcıları. seni de sevmedim düdük makarnası.
 • tanımıyorum ama youtube'daki videosunu izledikten sonra kendisinden nefret ettim.
 • nerden geldiği belirsiz bir yeni yetme.

  tutmuş yıllanmış programları bitirmeye kalkmış, hatta bitirmiş. o programların altında kalacak ergen.

  ne bu artizlik? ne bu ergenlik? böyle pazarlamanın ben ta amk afedersin.

  git ötede yapılan az da..
 • nereden geldiği aslında çok bellidir ama yazılmamış. kendisi odtü spor kültür sağlık daire başkanının oğludur ve radyoda annesi vesilesiyle iş bulmuştur. torpillinin tekidir anlayacağınız.
  şimdi de kalkmış modern sabahları bitirmeye uğraşıyor.
 • yalnız harbiden odtu sks daire başkanının akrabası(birisi oğlu yazmış muhtemelen doğru).

  vay arkadaş sen gel tepeden inme kon. sonra da yılların programlarını kaldırmaya çalış.

  o kadar tepkiye rağmen çıkıp küçük bir açıklama da yapma.

  çok acayip yaw.

  yiğit bey istirhamım şudur ki: "siz modern sabahları ve ofis kaçkının bitiremezsiniz. radyo odtuyu ve sonuçta kendinizi bitirirsiniz. lütfen bunu biliniz. "

  ha radyo odtu bitmiş falan tabi büyük ihtimal umurunuzda olmayacaktır.
 • git annenin ofisinde takıl, radyo odtuye müdür olmak kim, sen kim be çocuk? top benim oynamıyorum diyen çocuk bile mulkiyetinden güç alıyor, sen neye güveniyorsun? ankara'daki gençliğin yarısının odtü'dekilerin hepsinin bildiği ve sevdiği kişileri hangi hak ve sebeple uzaklastiriyorsun? akp'ye isyan ediyorduk, daha içimiz düzgün değil mk, odtuye bak anasını satayım, milletin torpil kadro yeri olmuş. valla change org mu olur, rektöre şikayet mi olur, bir şeyler yapmak lazım, bu genç dana bir çuval inciri bok etmeden çözebilmek lazım.
 • odtü'deki genel erozyonun göstergesi olması açısından önemlidir.

  modern sabahları bitirmeye çalışıyor olmasaydı hakkında entry filan da girilmezdi zaten.

  youtube'daki videosuna bakın. orada odtü kültüründen bahseden kişiyle arkadaş çevresinde tesadüfen tanışsanız ve size odtü'lü olduğunu söylese muhtemelen "at yalanını..." diye başlayan bir cümle kurarsınız içinizden. ama işte, odtü kültüründen bahsetmek maalesef bunlara kalmıştır.

  modern sabahlar bitse de bizimle kalır. 3-5 yıl sonra kıtır'da bira içerken bile modern sabahlar'ın geyiği döner. bu odtü kültüründen bahseden arkadaş ise o sırada ya doktorlara ilaç pazarlamasıyla iştigal ediyordur ya da sigorta şirketinin pazarlama departmanın önemli bir memuru olmuştur.