şükela:  tümü | bugün
  • dün ilk defa vicdan dizisinde izlediğim oyuncu. trt'nin mavi kelebekler dizisinde de rol almış. 83 doğumlu. yolu açık olsun ne diyelim.*

uzun saçlı halini jim morrison'un şu ünlü fotoğrafındaki haline çok benzettim. onu da söylemeden geçmeyeyim.
  • fazla yakışıklıdır. saçını yidiğimim yiğidi.

kendisini diziyle filan tanımadım. efes pilsen'in böyle arkadaş ortamı temalı bir reklam çalışması var. reklam filmi değil, bir fotoğraf. bizim eve yakın bir restoranımsının girişinde kocammaaan asılmış ve senelerdir (lisede servisten çıkıp kendi imkanlarımla gidip geldiğim ve üniversiteye gidip geldiğim şu günler) asılı duran görsel. arkadaş ortamının en efendi ama aynı zamanda en piç kişisi gibi duruyor. senelerdir bakarım vallahi çözemedim. işte bana bu error'u verdirten kişi de kendisi.

çünkü acaba adı neydi ki diye sayıklarken her defasında, şimdilerin güllerin savaşı'nda böyle efendi mi efendi birini canlandırdığını gördüm. saçlar kısalmış bir de sanırım eskiden boya varmış saçlarında. şimdi koyu çünkü dizideki hali.

neyse efendim, 5 yıldız ile yolu açık olsun diyoruz. belli ki elinden çok tutmamışlar, gelmiş 30 yaşına ancak fark edilebilecek bir rol kapmış. hep kıskançlık bunlar hep.

bu arada bir mezun olayım, sonra saç bakım masraflarını üstlenebilirim. (bkz: kıvırcık saçlı erkekler)
    ama çok bel bağlama bana e mi, daha bir 3 sene sonrasından bahsediyoruz.
  • james franco'ya çok benzeyen oyuncu.
  • william defoe'yu da andıran bir yüze sahip
    ve güllerin savaşı dizisinde harcanışı dikkat çekici.
  • kendisine "fazla yakışıklı" diyen tüm bayanlara toplu sesleniyorum.

regl döneminde pedsiz kalasınız.
  • tahminimden çok daha az entry'si olan genç oyuncu. 83 doğumlu. iyi oynuyor. hatta bence çok iyi. doğal, abartısız, küçük küçük ama kesinlikle etkileyici oynuyor. daha iyi yerlere gelmesi için ne lazım bilmiyorum. bence eksiği yok. belki daha etkili bir çevre, belki daha kuvvetli bir şans rüzgarı...
    yolu açık olsun. sevimli suratını daha çok görelim.
    ayrıca fazla mı yakışıklı ne?
    ufff ne kasıyorsam, "fazla yakışıklı" işte...
  • çakma ismail hacıoğlu.
  • (bkz: adan canto)
  • uzun saçlı haline hasta olduğum adam. gerçi kısa saç da olur komple alayım ben bunu. ehehe.
  • oyunculuğu ve mimikleri ile dikkat çekmeyi başarabilen genç(30'lu yaşlardaki) oyunculardan biri. oynadığı rolün hakkını veriyor bu yüzden kendisini oldukça başarılı buluyorum. kendisini beyaz perdede ve televizyonda daha çok görmek istiyoruz. buradan duyurulur.