şükela:  tümü | bugün
 • grasshopper club zürich altyapısında forma giyen 2001 doğumlu kaleci.
 • international kalitesiyle türkiye'de sim racing'in gelişmesi adına iyi içerikler çıkarmış ve güzel gelişmelere önayak olmuş sim racer, gamer. motorsporları bilgisi ve konuşma becerisiyle çok iyi yarış sunar.
 • türkiye' de sim yarışları için ciddi emekler vermiş güzel insan. muhabbeti lezzetli ve sevecen biridir. simlere fısıldayan adam olarak tanırız kendisini. bir çok konuda kültür aşılayan eğitici bir özelliği vardır. onunla arkadaş olmak özel bir his.

  ponpon kızlardan hoşlandığını kendisini tanıyan herkes bilir bence. :)
 • kendisini youtube’a verdiği james hunt belgeseli reklamıyla tanıdım. havaalanında uçağı beklerken izlemiştim. daha sonra bir başka simracing videosu yine youtube reklamında karşıma çıktı. motor sporlarına ilgili biri olarak nasıl daha önce keşfetmedemediğime şaşırıyorum. işin simülasyon tarafını yalayıp yutmuş bunun dışında real motor sporlarının neredeyse her klasmanına hakim ve bu birikimini youtube kanalında muazzam bir şekilde abonelerine aktarıyor. (bkz: ayhancan güven) ve (bkz: jason tahincioğlu) gibi isimlerin videolarda olması yaptığı işi ne kadar başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğinin kanıtı. öte yandan motor sporları mentalitesini o kadar iyi özümsemiş ki kendisinin sınırlarını yeteneğini neyi yapıp neyi yapamayacağını ve neyi bilip bilmediğini büyük bir olgunlukla diğer insanlara gösteriyor. herhangi bir ego kibir yok. gerçek bir sporcu karakterinde. umarım bir gün tanışır ve keyifli muhabbetine katılma fırsatı bulurum. yaptığın işi yapmaya devam et dostum takipteyiz. (bkz: swh)
 • sim racing videoları herkese hitap etmeyebilir, teknik ayrıntı falan tabii. ancak f1 seven herkesin çok beğeneceğine inandığım, james hunt, niki lauda ve ayrton senna videoları (video demek haksızlık aslında kısa birer belgesel olmuş) harika.

  takip edin bu adamı. o youtube kanalı yavaş yavaş patlayacak zaten.
 • yaklaşık 2 hafta önce şans eseri bir videosunu önerdi youtube bana bu arkadaşın ve izlemiş bulundum.

  bugün yayınladığı video'dan sonra bu entry'i girme gerekliliğim olduğunu hissediyorum.

  spor (özellikle motorsporları) yorumculuğu değil bu arkadaşın çabaladığı, analizi. çabalıyor kendisi ve hitap ettiği kitle bunu karşılıyor gibime geliyor. zaten bu gibi kanalları yönlendiren biraz da takipçi kalifikasyonu oluyor. burada aşı tutmuş gördüğüm kadarıyla, kendisi de bugün dile getiriyor.

  kendisinde ben biraz aynı tür çocukluğu yaşadığımız vibe'ını alıyorum. 37 yaşındaym ben mesela ve cine 5'te formula 1 için gece 3'te kalkan jenerasyon bence bunu anladı (kendisinin kaç yaşında olduğunu bilmiyorum). kendisinde gördüğüm; o dönemlerde elimizin altında internet denen bu derya olmadığından, mesela yarışlardan sonra milliyet gazetesinin spor sayfalarını, sadece önceki gün izlediğim ve ezbere anlatabileceğim o yarış ile ilglili haber bulma ve bulduğumda yaşadığım heyecanı bire bir yaşamış çocukluğa sahip bir karakter olduğu. o f1 racing dergisi ilk yayınlandığında, o dönemki abilerimizin dergide detaylı anlattığı teknik analizlerde minimal detayları önce anlamayıp, o genç zihinle kurcalaya kurcalaya, yalan yanlış da olsa mantık silsilesi içine oturttuğu için rahatlayan karakter var. o detayları bir sonraki yarışta yakalamaya çalışan o pas parlak zihin, o kara delik gibi "bana data ver, ben de sizdenim, nolur bana bilgi ver" diyen zihin.

  kendisini tebrik ediyorum, takipteyim. jos verstappen'i bile takip ettik biz monza'da.
 • üst düzey bir youtube kanalı ve içeriğine sahip.

  tek kişilik ekip, netflix kalitesinde belgesel içeriği üretiyor yarış sporları konusunda.

  yarış sporlarına ilgi duyanlar kesinlikle takip etmeli.

  yiğit tezcan
 • jordan ve bulls’un son dansı videosunu izlemiş bulundum az evvel.
  fevkalade bir hikaye anlatıcı, abone olduk, 90’ların spor tarihine dair başka çalışmalarını da bekliyoruz.
 • yeni keşfettiğim muhteşem kanal. spor dünyasında ki hikayeleri, teknik detayları kendine özgü anlatımıyla anlatıyor.

  kendisinin akademik bir geçmişi olduğu için araştırma bilgisiyle dip köşede kalmış bilgileri sunuyor. yani her yerde rastlayamayacağınız bilgiler bunlar. değeri bilinmeli ve daha çok abone sayısına ulaşmalı. youtube türkiye çöplüğünde böyle bir iş yapmak gerçekten muhteşem.

  kendisinin daha iyi yerlere gelmesi ve yaptığı işten sıkılmaması dileğiyle.