şükela:  tümü | bugün
  • bir zamanlar spor spor'da yerli ralli konusunda yazılar yazardı. gitar çalardı. 3. nesil yazar olduğunu da söylemekte fayda var.
  • soyadından çok adının özelliğini üzerinde taşıyan şeker adam...
  • soyadlarımızla karşılıklı dalga geçtiğimiz,iri cüsseli çocuk ruhlu bir adam.
  • uzun zamandır bu isme başlık açılmasını bekledim. çok seviyorum bu adı ve soyadı...
  • türkiye otomobil sporları dünyasına birçok alanda emek vermiş genç otoritelerden biridir diyebiliriz rahatlıkla. rusya'da yarışan ilk türk ekibinde co-pilot'luk da yapmıştır.türkiye ve dünya ralli alemi konusunda ayaklı* bir kütüphanedir.
    ntv'de yayınlanan olips motor sporları programının yazarı ve ralli spor dergisinin muhabiridir halen.

çok iyi bir blues müzisyenidir.
  • tanıdığım hiç kimseye benzemeyen insan
  • sabit top vardı bi zamanlar tanıdığım, hiç sevmezdim zira coğrafya öğretmeniydi ama gelgelelim kendisi sanki kainatın sırlarını anlatırcasına anlatırdı dersini.

sonra yiğit top' tanıştırdı hayat bana, börek yedirdi beraber, döner ekmek yedirdi (yoksa lavaş mıydı?), hatta kedisiyle eğlenme fırsatı sundu hayat bana. hayat, çok teşekkür ederim sana, sağol varol.

ben bu yiğitle tanıştıktan sonra bi şeyi fark ettim: bu adam yarım adamdır efendiler! angel diye bir yarımı daha var, onla bütünleşince güzelleşiyor, güller açıyor yüzünde. sordum soruşturdum, yanlış değilmiş gözlemlerim. hakkaten de gitarsız br hiçmiş o, benzinsiz araba, ışınsız ışın kılıcı, etsiz döner gibi bir şeymiş. o yüzden tavsiyemdir, yiğitle tanışınca, angel'ı eline almasını isteyin. eline alınca da seyredin, ne sevişmekmiş o diye. valla canı çekiyor insanın, al beni erkeğim götür beni.(yanlış anlayanları döverim, mesaj atmayın "buluşalım mı, ben de çok güzel gitar çalıyorum, pul koleksiyonum var" diye.)
  • uçmaya da meraklıdır bu kerkenez.
  • on parmağında on marifet olup da değerlendirmesini beceremeyen duygusal insan. daha geniş kitlelere ulaşacak kapasitesi dev cüssesinde bol bol mevcut olmasına rağmen paraya pula değer vermeyişiyle "insan" olarak kalabilmeyi başarabilmiş ender kişiliklerden. en iyi dostum olmasıyla gurur duyuyorum.
  • ikizler burcu erkegi dir .yoksa ikizler burcu topu mu demem gerekirdi?