• kanca grubunun insanüstü sese sahip 2.02 boyundaki vokalisti. bundan önce raslantı grubunda vokaldi. hangi gruptan söylüyorsa sesini şarkıya göre değiştirebilecek yeteneğe sahip. sahne performansıyla da müthiş başarılı. evli ve ant isminde 3 yaşında dünya tatlısı bir oğlu var. şu an kanca grubuyla birlikte cuma dungeon'da, cumartesi opus bar'da sahne alıyor.
  • kanca ile sahnelerde yolculuğuna devam etmekte.
    sesi ile halen izmir barlarında (xix,dungeon) coşturmakta.
    dinleyen her kişinin ortak kararıdır ki ;
    muhteşem bir sesi var.
  • kanca grubundan ayrılmıştır.
  • şu sıralar beyefendi grubuyla 6 45 alsancak sularında sahne alan uzun adam.

adam söylerken yaşıyor ve bunu gerçekten seyirciye çok iyi aktarıyor. hata yapmaktan korkmuyor ve risk alarak söylüyor. böylece daha içten, daha samimi bir ortam yaratıyor bence. kalından inceye geçişler olarak geniş bir ses aralığı var. sadece bazı şarkıların arasına sıkıştırdığı gereksiz kelime oyunlarını ve şirin görünmek için yaptığı anlamsız hareketleri parçadan kopmanıza sebep olabiliyor. bunu da sanırım söylemeyi sevmediği şarkılarda veya türkçe parçalarda arada yapıyor. onun dışında izmirde nesli azalan tayfadandır. gidiniz, dinleyiniz, dinlettiriniz bu adamı. az kaldı böylesi..
  • (bkz: #74231052)
  • metal iz projesi ile yak bizi ni cover layan çalışma sayesinde sesini duyduğum kişi. gerçekten çok başarılı bir vokali var. daha çok dinlemek isteriz
  • harika sesi ve sahnesi var. bir arkadaşımın beni zorla götürmesi üzerine gidip dinledim. şöyle 2-3 şarkı dinleriz başım ağrıdı cart curt diyip mekandan kaçarım diye bahane düşünüyordum kiii, o 2-3 şarkıdan sonra arkadaşı konser bitimine kadar ben orada tuttum.
  • sahnesi de harika sesi de harika ufak muhabbetimizin sonrasında kişiliğinin de çok iyi olduğunu düşünüyorum.
    kendisi beyefendi grubuyla alsancak'da tato bar'da cuma ve cumartesi sahne alıyor.

arkadaşlar gel olm canlı müzik çok iyi grup falan dediklerinde, bu kafa götürmüyor arkadaşım artık rock metal falan dedim kendi kendime.
    neyse kıramadık arkadaşları dedim 2-3 şarkı dinler çıkarız zaten başım da ağrıyor deli gibi.
    o 2-3 şarkıdan sonra müzik bitene kadar kalmak isteyen arkadaş ben oldum :)

çok geç tanışmış hissediyorum kendimi, umarım uzun yıllar daha dinleyebiliriz seni yiğit abi. :)
  • kancamüzik grubunu ortak kararları ile dağıtmaları sonrasında beyefendi isimli yeni müzik grubuyla tekrar sahnelere dönecek olan muhteşem sesli vokal.

aynı zamanda trt izmir kent radyosunda sabahları 7-9 arası program yapmaktadır.
hesabın var mı? giriş yap