• türkçesi son derece zayıf olan, yunanistan'a iteledik diye sevindiğimiz ama malesef son aylarda eskisinden de çok tuşlara basan klavye kullanıcısı.

doğru anlamlarında kullanamadığı terimleri, kültürlü görünmek için ne olduğunu bilmeden kullanmaya çalıştığı eğreti duran ifadeleri, uydurma sözcüklerini dost meclislerinde meze yapıyoruz. bugün her şey "çok aklımızda"ydı mesela.
  • bank asya'nın artık dar geldiği futbolcu.

2009-2010 sezonunda bank asya'da izlediğim en komple futbolculardandı. stoper diye kandırıldığımız bir çok kazmadan kat kat da iyidir. böyle bir adama sahip olmak altay için büyük kazanç ama açıkçası hala bank asya'da ne arıyor, merak ediyorum. bank asya sikletinde olmadığını göstereli neredeyse 2 sene oluyor. yeter artık bence.

ama asıl merak ettiğim, mayıs ayından beri spor gazetelerinde manşetleri süslediği de görülmedi. onu geçtim, ntv spor'da altyazısı bile geçmedi. hiç kimse mi görmez bu adamı?

haa unuttum, önemli bir şeyi. kendisi geçen sene pala bıyık bıraktı ve ilk bıyıklı yiğitcan oldu. berkecan'ın da eli kulağındadır. yaşlanıyoruz olum.
  • altay çıkamadı; ama federasyondan özel izin filan alınıp, bu adam süper lige çıkartılmalı. hatta milli olmalı. gelirken musa'yı da alıp öyle gelmeli. bıyıkları kesmesine ise gerek yok.
  • altay'in 13 mart 1984 dogumlu stoper oyuncusu.. filiz lisans'ini istanbulspor'da edinen yiğitcan önce bakirköyspor'a gitmiş, sonra büyükşehir'e gitmiş "pişsin" diyerek altay'a gönderilmiş sonra altay'in "ya yok vallahi paspal" demesi ile altay'a satilmiş bir oyuncudur..

bugun stoperde oynar ama yarin forvet koysan, ne bileyim sol açık koysan, hatta hakem koysan bile orada da oynar.. öyle böyle degildir. gercek bir nesta, gercek bir les ferdinand şeysi vardır kendisinde.. bugun milli takimda stoperde hakan balta oynuyorsa, altay'in maclarinin televizyonda verilmemesi yüzündendir. yoksa koy yiğitcanı stopere, kan aglardı torres, "futbolu bırakıyorum ben" derdi 2 ispanya macindan sonra.. na buraya yaziyorum..
  • kanye west denen dallamanın my beautiful dark twisted fantasy adlı albümünün gelmiş geçmiş en iyi rap albümü olduğunu iddia ederek kusura bakmasın ama fena sıçmış geekyapar yazarıdır. kendisine acilen enter the wu-tang (36 chambers)'dan başlayarak tüm golden age hip hop klasiklerini hatim etmesini ve tövbe edip imana gelmesini salık veriyorum.
  • geek nedir'in tanımıdır gözümde.

kendisini şöyle tanımlamıştı sanki bir videoda "her konuda az biraz bilgisi olan ama hiçbir konuda uzman olmayan." yanlış hatırlıyorsam ulaş bana düzelteyim yiğitcan.

kendisinin flash ve arrow gömdüğü videoları çok seviyorum. bir de geçen can sungur ile yaptığı bir muhabbete denk geldim. "galactus gelse hangi peygamberleri toplayıp takım kurardin?" muhabbeti yaptılar. karşıdaki de geek olunca tadından yenmedi bu sohbet. "isa, savaş sonrası ancak işimize yarar, şarap falan yapar." nedir agalar?*böyle muhabbetleri seviyorum.
  • geekyaparın bozduğunu gördüğümüz bu günlerde değeri daha çok anlaşılan stoper
  • tarihin yatak odası adlı enfes bir içerikleri var keşke daha sık yeni bölümler dinleyebilsek :((
  • spoiler konusunda ömür gedik ile yarışan kişi.

çizgi romanları çıktığı gün okuyup dizileri o gün izleyerek, önemli olayları geekyapar'da başlıklara yazmasıyla her geçen gün daha çok ün kazanıyor.

(bkz: saygısız)
  • geçen sene galatasaray'a gideceği çok konuşuldu ama böyle bir transfer olmadı. her maç muhteşem oynuyor bu adam. maç sonunda tribüne 3 lüye geldiğinde, " yiğitcan cimboma gitme lan" diye bağırıyoruz. yani şu adamı servet yerine koy hiç değilse kornerlerde ileriye çıktıgında topu üstten outa yollamaz.
    tek eksiği bu sene baya bi kilo almış. göbeğinde sektiriyor topları : (
hesabın var mı? giriş yap