şükela:  tümü | bugün
  • o ses türkiye'den tanıdığınız nur cennet şarkısı.
    gerçi bu enkaz şarkısından daha güzel.

yıkılsın dünya

ayrıca şarkıyı benim meşhur ettiğim de aşikardır.
    nasıl oldu anlatayım.
    şarkı daha youtube'da bile 100 binlerdeyken, ben sabah akşam şarkıyı aracımda dinliyorum.
    bir gün aracımla gidiyorum. bir yandan da bu şarkıyı dinliyorum.
    hem söylüyorum, hem oynuyorum, hem de araba sürüyorum.
    zannedersiniz altımda clio yok 1992 model şahin var amk.
    az ileride kırmızı ışıkta durdum. yanıma lacivert, içerisinde bir boka benzemeyen üç tane kekonun olduğu bir araç durdu.
    şoförün yanında oturan takım elbiseli, ağzında muhtemelen karpuzlu vivident olan keko ağzını büke büke bir şeyler söyledi.
    bende şöyle bir baktım bana bir şey söylemeye çalıştığını anladım.
    ne var lan yapraaam dedim ama sanırım çocuk beni duymadı.
    arka fonda;
    yıkılsın dünya, koymaz ki banaaaa...
    ölüm olsa da sonunda.
    sensiz mi asla...
    kıstım sesini ve diğer kekoya bakarak ''buyur amk'' dedim.
    gevşek ağzını öptüğümün seksi şoförü ''ağbii bu şarkıyı kim söylüyor '' dedi.
    güzel değil mi dedim.
    evet ağbii dedi.
    (ağbini sikeyim. ağbi demeyeydin iyiydi.)
    nur cennet - yıkılsın dünya dedim.
    o ara yeşil yanmış bunlar gaza asıldı gitti.
    ulan amk. insan bir teşekkür eder.
    neyse az ileri gittim başka bir ışıkta bunlarla yine karşılaştık. bir de ne duyayım arabalarında benim şarkı çalıyor. amk kekosu ne ara indirdin de dinliyorsun yav.
    ama bana en çok koyan yıkılsın dünya diye çalarken yanında oturan kekonun bana ''ben senin amk'' diye bıyık altı gülüşü oldu.

gün geldi geçti şarkı patlamış 10 milyona dayanmış.

nur cennet abla seni ben yarattım.
    bana bir hi demezsen hakkımı helal etmem sana.
    twitter olur, instagram olur.
    bana bir hi de görüşelim tanışalım.
    kız kıza alışveriş de yaparız.
  • şu sıralar yaşananlara karşı (topluca yaşadığımız batış ve bi kadın olarak yaşadığım yüksek ve ağır baskılar sonunda) dadandığım şarkı. bağıra bağıra söylüyorum. hem acılı hem de olan oldu artık zevk almaya bak der gibi bi his veriyor şarkı.
  • yakup ekin’in seslendirdiği senin yolunda versiyonu, 2018 versiyonundaki hanım ablanın söylemiş olduğundan çok daha güzeldir. adamın naiflikle söylediği şarkı gitmiş yerine dıptıs dıptıs club mixli değişik bir şey gelmiş. onun da seveni vardır o ayrı tabii, yolu açık olsun.