şükela:  tümü | bugün
  • facebookta dolanan, insanı yarım yarım yaran bir videoya uygun görülmüş isim.

rica ediyorum buyrun

ben bu saatten sonra hangi konuda olursa olsun "bizim zamanımızda koşullar müsait değildi." diyen hiçkimseye inanmam.

edik: ölü link bilgidirmi için @lizarazu ya sevgilerle
  • o degil de,

garip bakişlarla izleyen teyzelere acıdıgım videodur.
  • hakettiği ilgiyi görmeyen video. koltuk değnekli elemanın azminin hatırına bile izlenir.
  • o evde büyüyen kucaklardaki çocukların akıbetini merak ettiğim videodur.

o değilde abi hiçbiri yerim dar demiyo ya küçücük halıda bile...peçete falanda koyup idare ediyolar valla helal olsun.
  • danslardan ziyade saç-giyim şekillerinin dumura uğrattığı videodur. iyi ki uzay-zaman-moda çizgisinde bir kırılma olmuş 90'ların ortalarına doğru.

ayrıca arkadaki bebek yüzünden gerim gerim gerilerek izlerken engelli arkadaşın engelinin nasıl oluşmuş olabileceği, kendisi bebekken vurdumduymaz ailesinin düğüne gitmiş olması ihtimali hakkında bazı fikirler oluştu kafamda.

sondaki crazy dance in kayseri tadındaki director's cut bonusu ise bambaşka.

kaçırmayın.
  • 1991 yazıyor görüntüde ama ben bu videonun çekildiği anın bilinmeyen distopik bir çağa ait olduğunu düşünüyorum. aksini iddia edenlerle oturur sabaha kadar tartışırım bu konuyu ve sabit fikirli bi' piç olduğum için herhangi bir sonuç elde edemeyeceğimizi şimdiden söyleyebilirim.
  • bilmiyorum baska kimsenin de dikkatini cekti mi ama, videonun sonlarina dogru, cember yapip kopan grubun icinde sari gomlekli bir abimiz var, yetenek desen sifir ama kareografik olarak dusundugumuzde elemanin macarena dansinin kurucularindan olduguna dikkat cekerim.. sene 1991 aheloyyyy..
  • ilgili videoda sahneye çıkan ikinci arkadaş metin fidan'ın karikatürlerinden çıkmadır.
  • abi burası ya türkiye ya iran ya azerbaycan ya da almanya'da bir türk kolonisi. gerçekten çok merak ediyorum hangi topluluğun bu efsaneyi gerçekleştirdiğini.