şükela:  tümü | bugün
  • efsane geri dönmüş. yayını biraz geri alınca geldiğim ilk sahnesi:

kadın: tekneyi de sen yaktın değil mi?
    kürşat: evet, yakhhtımm, ben yaktım. önce malını yaktım, şimdi de canını yakacağım.
    kadın: yaktın ya! daha ne yapacaksın! bana baksana sen..
    kürşat: şşşşşş.. sakin ol yenge, bilmemkimi kastetmiyorum. sen şimdi şunu düşün; kendi kanımdan birine bunu yapabildiğime göre, senin kanından birine neler yapabilirim...

helal olsun be reyiz. 15 sene geçti ama itlikten, puştluktan bir adım kaymamışsın. adamsın adam!
  • kahkahaları ile aklıma yer etmiş karakterdir. bir de kızıl saçlı gülsüm vardı, ne oyunlar yaparlardı vay anasını kaç yıl geçmiş amk.
  • bir keresinde sağ kolu yusuf'la dinleme cihazı yerleştirdikten sonra test ederken yusuf'un "cam gibi oldu hehe" şeklindeki şakasına ters ters bakarak kötü olmanın ciddiyet gerektirdiğini bizlere göstermişti. o günden beri kötülük yaparken ciddiyetimi korurum.
  • 5-6 yıldır yayınlanan arka sokaklar dizisinde oynamış bütün kötü karakterler, bölümlük caniler ve kolpa manyakları toplasanız onun psikopatlığına erişemezsiniz.

ayrı bir abimizdi. tunca aydoğan ve deri ceket rulez.
  • içinde bulunduğumuz şu günlerde hepinize iyi geleceğine inandığım bir haber vermek istiyorum.

yıllardır kayıp olduğu düşünülen loser villain kürşat bulunmuştur.

evet yanlış duymadınız. özleyenler ve ilk kez kendisiyle tanışmak isteyenler fox tv'de yayınlanan aşk yeniden dizisini izleyebilir.

vay be kürşat abimiz.. gözlerime inanamadım. kalbim yerinden çıkacak gibi oldu. bir ara nefesim kesildi. evet oydu..

deli kürşat reyiz adamsın sen..
  • adı: kürşat açık
    doğum tarihi: 12-10-1968
    doğum yeri: adıyaman
    baba adı: mustafa
    anne adı: münevver
    suçlar: tarihi eser kaçakçılığı, silah kaçakçılığı, uyuşturucu ticareti.

dizinin ilk bölümündeki dosyası bu şekildedir. böyle de gereksiz bir bilgi yumağı bu.
  • metroda kendisini takip eden adamlardan kurtulmak için yaptığı cin fikirli numara ile genç dimağımda ölümsüzleşen efsane karakter.
  • yusuf diye bi adamı vardı, yusufffffffff başımız çok büyük dertte yusufffffff diye inletirdi ortalığı. kürşat at silahını kürşattt. yusuf sen de. allah kahretsin allah kahretsiiiiiin
  • asıl adı hakandır. bu tabii bayağı ilerki bölümlerde ortaya çıkıyordu. meğerse sen tut gülsüm hanım ve pis çevresine kendini kürşat diye tanıt, aboww neler neler. sonra isminin hakan olduğunu öğrenince bayağı dalga geçildi garibimle, karısı bi yandan gülsüm hanım bi yandan. bilirsiniz o gülsüm'ün gülüşünü, karşımda sadece o kötü kadın gülüşünü yapsa otomatikman savaşı bırakırdım. bu da az direnmedi gülsüme. ey gidi.
  • bir tane yankee şapkası vardı teknedeyken hep onu takardı. o zamanlar benimde yankee şapkam vardı arkadaşlar arasında statü farkı yaratan bir şeydi bi de ericsson t10'um vardı ama bu bambaşka bi entry konusu , ayrıca flütle yılan hikayesi çalanlar şimdi toplanasanız tek başınıza iktidar olabilirsiniz lan. gücünüzün farkına varın !

not: ben çalamıyodum.