şükela:  tümü | bugün
  • gerilim dolu dakikalara sebebiyet veren mucizevi ejder.
    https://www.izlesene.com/…kan-comodo-ejderi/9574400
  • gerçek bir gerilim filmi. hayatımda böyle bir korku filmi izlemedim. şunun üstüne ne izlesen hafif kalır valla.
    tam bir kabus.
  • ezilenin yanında olma motivasyonuyla izleyen hemen herkesin komodo ejderi gibi meymenetsiz hayvanın tarafını tuttuğunu düşündüğüm video.

şerefsiz yılanlar. az kalsın piçaklıyolardı komodo oğlanı.

yalnız komodo ejderi de metrobüste yer kapmaya çalışan mini çakallar gibi koşuyor.

edit: harbi komodo değil gibi. sülümancık diyorlar bizim o taraflarda bunların alayına.
  • planet earth ii 'nin ilk bölümünün kahramanı manyak hayvan.

yeni doğan iguanamız, açlıktan zombi'ye dönüşmüş yılanların arasında kendini bulur. "beyin, beyin!" diye tıslayarak yığınlar halinde üzerine gelen yılanlardan kaçmak için bütün gücüyle forrest gump'tan bile hızlı koşması, üzerine atlayan yılanlardan sıyrılması ve bir jackie chan edasıyla kayadan kayaya atlayıp zıplaması gerekecektir.

mekan galapagos adalarından biri olan fernandina adası.

başlık taşınma sonrası not: otobur iguana'yı, normalde geyik yiyen comodo ejderi yapan moderasyonu kutluyorum.

not 2: hızlı düzelttiler tebrik ederim.
  • bana cehennemi tarif et deseler, herhalde böyle birşey olur derim.

helal olsun iguana kardeş.
  • 0.34 de yaptığı bakışla hayran bırakan ejderdir.
  • havada son hamleyi yapıpta boşluğa düşen o yılan varya, boş kale karşısında topa vuran umut bulut gerilimi yaşattı yeminle.
  • lan o değil de, bu bbcye helal olsun. belgesel dedin mi adamlar bir numara.
    şu sahneyi ne bizim yönetmenler çekebilir, ne de bölüm başına 50 bin alan oyuncular oynayabilir. yılanların ardarda senkronize çıkışları olsun, havadan çekim açıları olsun, iguana ile yılanın son ana kadar tempoyu yukarıda tutup müthiş bir finalle bitirmesi olsun... tam oskarlık

edit: iguana erkekliğin kitabını yazmış gerçekten. kaçarken bastığı yerden kıvılcım çıkıyor maşallah
  • --- spoiler ---

yolun ortasında yakalandığında çok üzülmüştüm ama tam bir survivor..hll spr dvm
    --- spoiler ---
  • aynı olay benim başıma gelse, gidip kahveden bir kamyon iguana toplar orayı dağıtırdım.