• bugünden çok güzel çikolatalı bi kek yaptım, çünkü yarın 7 saat dersim ve nöbetim var,yorgunluktan yapamam belki diye. akşam eşimle beraber sıcacık evimizde beraber ilk yılbaşımızı kutlayacağız .

sağlık ve huzur olduktan sonra bi de berabersek başka plana ihtiyacım yok :)
  • hayat siz planlar yapark...ehem. plan yaptık da ne oldu? kaldık yine ortada. en iyisi yine spontane gelişmesi olacak. hiçbir şey olmasa evde girsem ne olacak ki?
  • ben ve 4 kedim evde viskimizle gireceğiz.
  • fiks menü bir eğlence için 200-1000 tl bütçe ayırıp plan yapmak yerine ailesi veya misafiriyle çerez ve meyve yemeyi tercih etmiştir...
    isterlerse tombala bile oynayabilirler... isteyen içki de içebilir...
  • kafası rahat insandır. oh.
  • benimdir ama bunun üzerine konuşulması gereken bir şey olmadığını da bilen insandır bu neden bu kadar önemlidir bir bilen yardım edebiler miiii
  • yılbaşına yalnız ve/veya evde küçük bir arkadaş grubuyla girmek isteyenler için mini bir film önerisi listesi hazırladım;

https://www.rosencruz.com/…aksami-izlenesi-12-film/
  • son birkaç yıldır yılbaşını beraber kutladığım ve plan yaptığım insanlar artık hayatımda yok. zaten artık eskisi gibi hevesim de yok.
    sıradan bir gün benim icin.
  • that's me. ı do not care it.
  • hayata bakış açısı irrasyoneldir.
    ne bileyim gelecek günler adına kaygılıdır belki.

ya da sıradan bir gecedir işte. ertesi günün tatil olmasından başka iyi bir tarafı yoktur.
hesabın var mı? giriş yap