şükela:  tümü | bugün
  • belli bir yaşın üzerindedir, her sene yaşadığı rutinlerden bıkmıştır, herkesin bir yerlere gitmiş olmasını fırsat bilip evde yalnız kalmayı tercih etmiştir. kafasını dinlemektir amacı. çayını kestanesini yapıp mandalinasını soyarken dilediği filmi diziyi izlemeyi amaçlamıştır.
  • film önerisine açık olan insandır.
  • schindler's list, kırmızı şarap, kaju ve ayak ısıtan tekirle beraber içinde bulunduğum insan grubu.
  • bu ben olacaktım. o kadar hevesliydim ki. yatış her zaman en favori eylemim olmuştur. ama yok yani illa biri gelecek. yoldayım diyor ama belki vazgeçer. bakalım.
    (bkz: sarhoş arkadaşı vurma isteği)
  • 2013'ün bittiği yılbaşı bu bendim.

bir gece önceden kalma yarım şişe tekila, 2 gün önce ölmüş dayımın acısı ve kedimle birlikte.
  • 2-3 saate kalmaz olacagim kisidir.
  • benim kendileri, proje sunumlarini ve tezini bitirmis, son finallerini bekleyen biriyim. disarisi afedersin yarrak pazarı, soğuk ve normalden 5 kat daha pahalı. bense şuan o kadar sikiş sokuş modunda hic degilim, enerjim de yok. birazdan 35lik rakimi alip film izlemeyi planladigim, soguk ve sıradan bir izmir aksamindayim.
  • her sene tekrarlanan döngü bu sene de devam ediyor. bakalım bu sene ne getirecek , önceki yıllar copy-paste şeklinde olmuştu , bu seneden de pek bir beklentim yok açıkçası.
  • yurtdisinda zaten girmis kisidir. efkarlidir.
  • başkalarına ihtiyaç duymadan eğlenmesini ve keyif almasını bilen insandır. hayret ediyorum gevşek bir ağızla "hadi abi bugün yılbaşı bi yerlere akak" diyenlere.* bu nedir lan. nasıl bir ezikliktir.

neyse sıcacık evde oturup favori film veya dizi izleyerek geçirecek insandır aynı zamanda. değmeyin keyfime.