şükela:  tümü | bugün
  • -yhaa kitap mıııııııı eveeeeeeeet kitaaaap yhhaaaaa <333333
  • desteklediğim ama değişmesini beklediğim kampanyadır.

şurada herkesin kitap alacak imkanı var. birbirimize kitap almak yerine, o kitapları doğu'da bir okula gönderelim. şurada binlerce insanız, illa doğuda öğretmenlik yapan biri vardır.

ekşi kütüphane'miz olur. gitmesek de, görmesek de, o kütüphane bizim kütüphanemiz olur...
  • katılmakla birlikte ankara okuma grubu'nu da canlandıralım diyorum. şu an dört katılımcı var, katılmak isteyenlerin yeşillendirsin.
  • kulağa hoş gelen bir fikir olduğunu söylemeliyim.

kimseye güvenmeyen adam modu on

ancak tehlikeli olabilir.

kargo göndermek için bir adres belirtmeniz gerekiyor, kargo alma işi ise daha kolay şubeden teslim alma seçeneği var.

eğer tanımadığınız birine kargo gönderecekseniz gerçek adresinizle kargo göndermenizi tavsiye etmiyorum.

öneri: kargo yerine bir cafede değişim yapılabilir, bunun için çekiliş yaparken şehir ayrımı yapılması gerekiyor.
  • çekiliş mevzunu kaçırıp yeni yılda entry'lerimiz kitap oluyor anladım yahu. çok iyi yaparsınız. benim için zahmet etmeyin, ben daha elimdekileri bitiremedim. bir o kadar da telefonumda var. doluyum. kağıdın yerini tabii ki tutmaz ama kitaba çok ihtiyacım var diyenlere de link gönderelim.
  • kitapları önce okuyup sonra bir okula bağışlayalım eksi kütüphanesi güzel fikir bence de.
  • çok münasip bir etkinlik.
  • bir kitap hediye edilmesi çok hoşuma giderdi ancak şu git ptt'ye kargo ver ya da kargo şirketleri öyle gözümde büyüdü ki hediyeden bile vazgeçmiş bulunmaktayım. beni bozar. ama karşılıksız hediye edebilirsiniz.
  • harikaaa, çok heyecan verici kesinlikle katılacağım :)
  • - ay bu çok heycanlı yhaaaa kitabım mı olucuk şimdi benimmmm :)))