şükela:  tümü | bugün soru sor
  • chp'nin antalya milletvekili adayları içerisinde 4. sıraya koyduğu eleman.

sırası göz önünde bulundurulduğunda seçilmesi maalesef kesindir.

"maalesef" diyorum zira, bu adamın mehmet sevigen, mustafa özyürek gibi adamlardan farkı yoktur. nerede popülizm, orada bu arkadaş.

zamanında merkez ilçe başkanlığı yapmıştı, antalya büyükşehir belediyesi chp'ye geçince siyasetin gücüyle büyükşehir belediyesi iştiraki ek-dağ a.ş'ye paraşütle genel müdürü olmuştu.

tamam eyvallah dinozorları tasfiye ettiniz de, yerine koyduğunuz adamları da iyi seçin be. antalya'da bu adamı kim tanır? bu adamı tanıyanlar, bu adamı ne kadar sever hiç araştırdınız mı sorması ayıp olmasın? ha, partide çok emek sarf etmiştir size göre falan da, bu adamın hak ettiği sıra hiç de öyle 4. sıra falan değildir.

hüsnü çöllü'yü tasfiye edip, yerine bu adam gibileri layık gördüyseniz kusura bakmayın da sizin devrim yaptığınıza kimse inanmaz.

hikmet çetin gibi, ilhan cihaner gibi, hilmi yarayıcı gibi adamları liste dışı bırakıp, yıldıray sapan gibilere emanet ediyorsunuz ya koltuklarınızı, helal olsun be size.
  • çağdaş bir dayak ile eşini dövdükten sonra eşinin cocuğunu düşürmesine neden olduğu iddaa edilen cehape millet vekili adayı.

haberin detayları için

http://www.habervaktim.com/…kim_bu_vekil_adayi.html
  • tedbili kıyafet antalya'nın varoşlarında uyuşturucu avına çıkan, kısa sürede aradığını bulan ve meclis masasına dan diye atan milletvekili.

uyuşturucuya ulaşmanın ne kadar kolay olduğuna dikkat çekmek istemiş.

takdir ve tebrik ediyorum. milletin vekili budur işte.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/20180837.asp
  • sulandırma haberciliği sayesinde amacına ulaşamamış milletvekili. uyuşturucu satıcılarını meclise çaycı olarak kadroya aldırmadığı sürece de milletin dikkatini çekemeyecek gibi duruyor.
  • bu hareketleri antalya'da yaşayanlara yediremez. kimse o bölgede başlayan modern site inşaatlarından bahsetmiyor. sanki zeytinköy yeni ortaya çıktı. adamlar yıllardan beri öyle ya da böyle bu ticareti o bölgede yapıyorlar.

tamamen engelleyebiliyorsan buyur engelle. breaking the taboo adlı belgeselde güzel bir soru var; "güvenliğin çok sıkı olduğu bir hapishanede bunu engelleyemiyorken koca bir şehirde nasıl engelleyeceksiniz?" konu karışmasın ama ben bu işlerde hinlikler seziyorum. bu hareketlerle ne olacak? bir arada yaşayan tacirleri şimdi tüm şehre yayacaksınız. adam senin komşun olacak. bu fikre sahibim çünkü ben bu işin %100 engelleneceğine inanmıyorum.

yaptığı şov yanına kar kalmış, ismini gündeme taşımış chp antalya milletvekilidir.
  • meclise kokoin getirmesiyle gönlümde taht kurmuş insan. kafaları güzel olursa daha az kavga çıkar.
  • antalya zeytinköy'deki uyuşturucu tacirliğini gözler önüne sermek, uyuşturucunun ne kadar kolay elde edilebildiğini göstermek ve devletin bir an önce önlem almasını teşvik etmek amacıyla, zeytinköy'de uyuşturucu tacirlerinden satın aldığı eroin ve kokaini göstererek, mecliste basın toplantısı yapan milletvekili. basın toplantısından sonra da elindeki uyuşturucuları meclis polisine teslim etmiştir. açıkçası uyuşturucunun bu kadar kolay elde edilebilmesi devletin büyük bir zaafıdır.

bugün duydum ki uyuşturucu satın almaktan dolayı hakkında fezleke hazırlanması gündemdeymiş! bir muhalefet milletvekili antalya zeytinköy'deki hayati bir soruna parmak basıyor, birileri üç kuruşluk siyasi çıkarlarının peşinde. iktidar milletvekillerinin çoğu müteahhitlik peşinde oldukları için böyle sorunlarla ilgilenmezler!

insanları zehirleyen, küçücük çocukların daha ergenlik yaşlarında hayatlarını bitiren uyuşturucuya dikkat çekmesemiydi? bu kadar kolay elde edilebildiğini kamuoyuna açıklamasamıydı?
  • başbakan'a "tayyip" diye hitap eden, emine erdoğan için "bir başbakan eşi deri takım giymemeli" şeklinde fetva veren biridir. milletvekili olduğunu iddia ediyor üstelik. meclise uyuşturucu sokan adamdan da başka bir şey beklenmezdi zaten...
  • chp milletvekili olduğunu kanıtlamıştır dakikalar önce

https://twitter.com/…apan/status/355817289888706561
  • bu adama niye kızılıyor anlamıyorum.
    adamın suçu yok beyler, kuzeni yazmış.