• enn fazla 35 yaşında falan gösteren fakat aslen tam 56 yıldır yaşamakta olan bi insan. estetikli falan kesin. bence.
    ~
    59 dogumluymus aslinda ben biraz abartmisim.. olsun yine de genc gosteriyo bayagi..
  • 50 yaşın üstünde olduğu yolundaki söylentiler doğru ise, elflerin varlığına şuracıkta inan etmeme vesile olacak icracı..bir diğer yorum ise, yaşlı olan esas yıldırım bekçi yi bu genç varlığın yuttuğu yönünde..
  • yaşını göstermemesinin yanı sıra sesini, nefesini çok iyi kullanabilmesiyle de ünlüdür. hepimizin bildiği çile bülbülüm şarkısını söylerken; çileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee diye uzatılan bölümü tam 57 saniye nefes almadan okuyabilen bir sanatçıdır ! * *
  • kış günü beyaz giymesiyle meşhur bir sanatçı. annelerin damat adayı sıralamasında 80'lerde sürekli zirvedeydi; şu aralar irtifa kaybetmesine karşılık yine annelerin deyimiyle evde kalmış kızlar klasmanında zirveye oynuyor.
  • 26 sene önce henüz yuvada iken tanistigim fakat malum, tanistigimi hatirlayamadigim insan. (annesi en sevdiğim insandı orada, öğretmen mi denir bilemedim. nasıl severdim onu, nasıl melek gibi görünen dünyalar güzeli bir kadındı! hani kadın gibi kadın denir ya, işte o! sarışın, bakımlı, kibar, kırılgan.. yumuşacık dokunurdu.. doğumgünümde oğlunu hatırlamama ve albümünü dinlememe yegane sebep olan insandır.)
    genç yaşına rağmen sanat musikisi'nde güzel yer edinmiş, ancak takip eden ve kıymet bilenin hatırlayabileceği biri. ne zamandır göremedik ve yitirmek istemiyoruz!