şükela:  tümü | bugün
  • dekanı ve fakülte sekreteriyle tanıştığım, ben de bir hukuk fakültesinden ziyade ortaokul-lise arası bir eğitim kurumu intibağı uyandıran ve ülkemizdeki hukuk eğitimi konusunda bir kere daha umutsuzluğa kapılmama neden olan okul.

yıllar sonra gelen edit: adetim değildir ama sadece 10 dakikalık görüşme sonrası akademik nosyon taşımadığını anlayıp notunu vermiştim bugün teyidi ni görmüş oldum.
  • üniversitenin bilkent'teki binalarının bugünkü açılışı sırasında törene katılan recep tayyip erdoğan'ın elini öpmeye çalışan bir dekana sahip fakültedir. (bkz: fatih usan)
  • **mezuniyet sonrası gelen edit***
    odtü olmaya niyetiyle yola çıkmış ankara taşra üniversitesi olmaktan öteye gidememiştir. mezuniyete aylar kala yüklü bir araştırma görevlisi almış kendi yetiştirdiği öğrencilere güvenmemiştir. mezuniyet sonrası da tepeden inmeleri toplamaya devam etmektedir. yazık ki ülkenin verdiği emeğe yazık.
  • yatay geçişle bir vakıf üniversitesinin hukuk fakültesinden geçiş yapmayı düşündüğüm okul. ybulü hukukçular ya da direkt ybululer yeşillendirirse sevinirim
  • konumu, egitimi hakkinda acilen bilgi verebilecek varsa cok mutlu olacagim. cok ihtiyacim var su an