şükela:  tümü | bugün
 • acil olarak gündeme yabancı sınırını taşıman lazım. yoksa iyiden iyiye ifşa olacaksın. nasıl bir yeteneksiz olduğun, babanın parasıyla bile adam yerine konmadığın, elini attığın her işin anasını mıhladığın o kadar net ortaya çıkıyor ki..

  ülkenin futbolunun gelişmemesinin en büyük nedeni bu beceriksiz arkadaş. ama babasının parası buna bağlı olarak aldığı siyasal destek ile ülke futboluna tecavüz etmiştir.
 • keşke hiç olmasaydın..
 • izlanda başkanına papermoonda siz birinci olun bizde türkiye kupasını alalım demiş şikeci başkan.
 • 6 ekim 2017 türkiye izlanda maçından sonra hakkında yeterince entry girilmediğini düşündüğüm şahsiyet.

  tamam arda'ya, lucescu'ya filan sövelim de, son yıllarda türk futbolunun her şeyinden kayıtsız şartsız sorumlu olan bu vasıfsızı ne yapalım?
 • fenerbahçe ve beşiktaşa şike cezalarını vermemek kendisinin en büyük başarısıdır. hatta bjk şikeyi yaparken de kendisi bjk başkanıydı. ne bekliyordunuz arkadaş? biz bu şike meselesi türkiye futbolunu bitirecek derken kupa bizim müzemizde zaaa diyordunuz. şimdi menejerlerin kurduğu milli takımları, o an kime 3 puan gerekiyorsa ona eyyam yapan hakemleri izlemeye devam edin. şike süreci öncesi neredeyse her turnuvada en azından 2. olup playofflara kalan bi takımdı türkiye milli takımı. şikeden beri 2016 avrupa şampiyonasına kontenjan artması sonucu gidip rezil olmamız harici başarımız olmaması tesadüf değil. 2011 yılında fb ve bjk küme düşürülüp aziz yıldırım, yıldırım demirören tayfası futboldan el çektirilseydi, fırsat bu fırsat diyip futbolda geniş çaplı bi temizlik harekatı düzenlenseydi belki şu anda bambaşka şeyler konuşuyorduk. ama kime ne anlatıyorum ki? fener mahkemede aklandı zaaa diyen gerizekalilar yazar şimdi.
 • bazı insanların elinden hukuki terimle “fiil ehliyeti” ni almak gerekir. yıldırım demirören bunun en canlı örneği. beşiktaş’a tarihinde olmayan zararları verdi bu adam. anlık kararlarla alınan onlarca futbolcu, gönderilen, gelen hocalar. şimdi aynı zararı türk futbolunun tamamına veriyor. aziz yıldırım gibi egosundan da yapmıyor bunu. tamamen iş bilmezliğinden. futbol camiasından acilen uzaklaştırılması gereken kişi.
  edit : bjk lıyım.
 • milli takim dördüncü degil de, kosovanin ardindan grup sonuncusu da olsa, gene de istifa etmezdi. iste böyle bir karaktere! sahip birisidir. utanma, sorumluluk alma duygusu sifira yakindir.
 • türk futbolunu yönettiğini zannettiğiniz kişi. arkadaş bu adam oraya atandı. kimse seçmedi daha doğrusu bir kişi seçti biliyorsunuz malum kişidir o.
 • kendisinin beşiktaşlı olduğunu, durumun boktan olmasının sebebinin beşiktaşlıların fanatik olması olduğunu iddia edip kendi fanatikliklerinin farkında bile olmayan dangozların ortaya çıkmasını sağlamış. allah size akıl fikir versin. bir o kadar da vicdan.

  bu adam tff'nin başına geçtiğinde en çok beşiktaşlılar söylendi. en çok beşiktaşlılar buna karşı durdu. bu adamın başkanlığı döneminde hakem hatalarından en çok beşiktaş çekmesine rağmen son 2 sene üst üste şampiyon olunca bunu tutup tüpçü'ye bağladınız. sanki bu herif sadece 2 yıldır tff'nin başındaymış gibi. aradan yıllar geçince beşiktaş'a bok atıyorsunuz utanmadan.

  yıllarca feto'yla kanka takılıp, çıkar uyuşmazlığından dolayı araları bozulunca "kandırıldık" tavrına geçen rte ve akp tayfasından zerre farkınız yok. ülkedeki her durum gibi futbolun da boktan olmasının temel sebeplerinden biri bu adamsa, diğer bir sebep de sizin bu aynaya bakmayı bilmeyen tavrınız. topunuzun amk.
 • beşiktaşı batırınca ödül olarak türkiyede futbolun başına geçirilen kişi (!)