şükela:  tümü | bugün
  • beşiktaşı batırınca ödül olarak türkiyede futbolun başına geçirilen kişi (!)
  • 8 yıl beşiktaş başkanlığı, 5 yıl da tff başkanlığı yapmasına karşın 1 şampiyonluk kupası görebilmiş, eve gelse tüp taktırtmayacağım kişidir.
  • bu hezimetin tek başına sorumlusu olmayandır. tıpkı egozantrik fatih terim gibi. asıl değişmesi gereken koca bir zihniyettir: kendi yetenekleri yerine adamlıklarıyla övünen mafyatik futbolcular, yöneticilerle kirli iliskiler icinde olan ve kaostan beslenen spor medyası ve tamamen anlık başarılardan beslenip altyapının gelişmesi yönünde hiçbir talepte bulunmayan futbol izleyicileri.
    bu arada yanlış anlaşılmasın tabiki yıldırım demirörenin istifa etmesi gerektiğini de düşünüyorum . ama onun gidişi tek başına hiçbir sorunu değiştirmeyecek
  • türk futbolunun içine sıçmıştır ve bu kimseyi şaşırtmamıştır.

en büyük başarısı bir futbol külübünü batırmak olan* bu basiretsiz ve beceriksiz herifi ülke futbolunun başına getiren her kim ise onun ben beynini kondikliyim.
  • babası demirören şirketler grubunu batırmasın diye futbolla yönlendirmiş kendisini,
  • bir tane iyi icraatı bulunmayan kişi.
  • hala beşiktaş kongresinde gücü vardır ve öyle böyle bir güç değildir bu. gerisini siz tahmin edin, bu adam beşiktaş ve tff'nin baş belasıdır. eğer tff'yi bırakırsa beşiktaş'a dönmesinden korkuyorum ancak işte o gün kulüp binası önünde thich quang duc gibi kendimi yakarım.
  • tupcuden federasyon baskani olmayacagini, her milli takim macinda, altini cize cize, gozumuze, gotumuze soka soka gosteren kisi.
  • türk futbol severleri olarak tff başkanlığı'ndan istifası hevesle beklerken beşiktaşlılar olarak ulan yeniden bize başkan olursa diye de tedirgin bir şekilde beklemekteyiz.
  • 2012 yılında bunu yazmışım kendisi hakkında.

"tff başkanlığını bir basamak olarak kullanıp, uefa başkanlığına yürümesini beklediğim muhteşem başkanımız. sadece türk futbolunu değil avrupa futbolunu da bitirir umarım."

benim gibi düşünen milyonlarca beşiktaşlı varken bu adamı tff başkanı yapmak için mücadale edenleri hatırlıyorum da şimdi bir de eleştirenlere bakıyorum aynı kişiler. rıdvan dilmen, şike davasını bu kadar saçma bir şekilde bağlayan ve tüm olayların üzerini pişkince örten bu tff'nin başa gelmesi için ne yırtınmıştı o zamanlar. fenerbahçe yönetimi tüm kadro yıldırım demirören yönetimini seçimde desteklemişti. benim bildiğim sadece trabzonspor ve bursaspor yönetimleri desteklememişti. tüm taraftarların istemediği bir ismi, şu anda medyada eleştiren herkes o zaman kahraman ilan etmişti.

yıldırım demirören, beşiktaş başkanlığı yaptığında başarısız bir yönetici olduğunu göstermesine rağmen türk futbolundaki pisliklerinin üzerini örtmesi için kullanılan bir maşa olarak kullanıldı. şu anda medyada onu çarmıha geren herkes o zaman omuzlarında taşıdılar ve kullanılıp atılmak üzere.

"göreve gelmesi ile beraber milli takımı 80lere döndüren başarılı başkanımız. daha durun 5 sene orada kalsın, uefa bizim takımı asya tarafına yollamanın bir yolunu bulur sevgili tüpçü sayesinde."

bu da milli takım hakkında 2012 yılında yazdıklarımız, asya seviyesine gelmiş bir milli takıma sahip duruma da geldik.