• bünyesinde "gereksiz entry" * diye bir entry silme nedeni bulunduran sözlük/site.
    15 tane daha entry silme nedeni var. var da "gereksiz" varken diğerlerine ne gerek var? "gereksiz" hepsine yeterdi bence.
  • tekrar girip yazılanları okuyunca falan, insan baya baya duygulanıyor. sadece orada aynı anda yazar olduğumuz için, birbirimizi yolda gördüğümüzde sarılıp dakikalarca muhabbet edebildiğimiz üstinsanlar var.

hayırlısı.
  • son entrysi 20.11.2011 de girilmiş sözlük sitesi.
    28 gün sonra yada the walking dead gibi, terkedilmiş hastanede tek başınıza geziyormuşsunuz hissi veriyor.
  • altın yılları 2007, 2008 ve 2009 olan sözlüktür. şu an terkedilmiş bir şehir gibi ayakta ama ne yazık ki terkar yerleşilemeyecek kadar eski ve hatıralarla dolu.
  • buranın sahibi sözlük marmara'nın da sahibiydi. baktı ki öldü oralar, siklemedi sanıyorum. şimdi sözlük marmara'yla beraber kapanmış burası. zamanında sağlamdı. yazık da olmadı aslında, başka bir babayiğit çıkıp açarsa fena şahlanır.
  • tıklandığınızda 'suspended' ibaresi ile karşılaşıyoruz an itibariyle. vay be yıldız sözlük. beni çok güzel insanlarla tanıştırmış bir yerdi, ilk sözlük deneyimimi yaşatmıştı bana. şimdi bu halde görünce ister istemez üzülüyor insan.
  • tamamen çökmüş sözlüktür. bir ara eski entrylerimizi türkçe harf desteği olmadan falan bir şekilde okuyoabiliyorduk artık o da yok hiçbir şeye ulaşılamıyor. son 5-6 ayında başka bir site aracılığıyla artı / eksi sayısına falan bakabiliyorduk. hatırlayan varsa bir mesaj yeşilini yaksın belki oradan ulaşabiliriz eski entrylere.
  • an itibari ile bence ölüdür. günde girilen girdi sayısından da bellidir.

vakt-i evvelde bir trollün saldırısına maruz kaldığımdan dolayı tüm girdilerime 3 tur - basıldıktan sonra adminleriyle iletişime geçtiğim, fakat çözülememiş sorunlarım olan sözlük. yok bari hesabı sıfırlayın demiştim o da olmadı.

2006-2007 senesinde gayet eğlenceli bir sözlüktü.
  • şu ana kadardüğüm sözlük klonlarından en başarısızı olduğunu hiç çekinmeden söyleyebiliyorum. nedenini belirtmeden, sözlük kuralları dışarısında hiçbir şey yapmamış olmama rağmen sözlükten atmışlar beni. üzüntüden karaları bağladım.

edit: şaka lan şaka, o kadar da kötü klon değilmiş.
    1 saat kadar önce deliler gibi no leaf clover, ve another brick in the wall söylerken bir kısım yazarlarıyla birlikte gayet eğlendim.
  • moderatörlerin beğenmedikleri entryleri kafalarına göre sildikleri keyf-i hane sözlük.
hesabın var mı? giriş yap