şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çukursaray'da gözü var uzun emminin anladığım kadarıyla. boyaları falan dökülmüştü aslında ya koskoca cumhurbaşkanı napcek orayı? boşver bence emmi.
 • "akıllı" plan. oradan yavaş yavaş yukarıya, zincirlikuyu'ya, oradan hoop sağa sapıp küt boğaziçi güney kampüs, sonra dönüp 4. levent üzerinden itü ayazağa kampüsü... böyle böyle her yer cumhurbaşkanlığı binası olur. padişahım çok yaşa, senden büyük allah var.
 • taa biz oradayken bir takım söylentiler vardı yıldız kampüsü otel olcak diye. otel değil meğer tayyipçiğime yuva olacakmış. başına yıkılsın emi!

  edit: bugün bir kez daha yinelenmiş tayyipçiğim tarafından. merak ediyorum niye bu kadar peşine düştü kampüsün... başka saray mı yok koca istanbul'da? ne istiyorsun güzelim yıldız kampüsünden? anılarımız sana mezar olsun, dilerim...
 • "mahalle benim ama ev kira" diyen birinin yapacağı davranış.
 • boğaz'da abdullah gül'ün kullandığı yalı var zaten.
  bu nasıl israftır?
  bırak çocuklar okusun okullarında.
  memleketin geleceğine bir katkın olsun.
  hadi katkın olmuyor;engelleme bari!
 • önce dolmabahçe sarayının yanında açılan başbakanlık ofisi, şimdi yıldız teknik binasının cumhurbaşkanlığına dönüştürülmesi...

  başakşehir'de aç ofisini. hobi olarak ziyaret edersin yıldız teknik üniversitesini.

  yıldız teknik kampüsünün taşınma planı senelerdir vardı ama cumhurbaşkanlığına tahsis edilmesi niye? cumhurbaşkanı metroyla da gitmiyor ki işe.* konvoylar, yol kapatmalar, keskin nişancılar, afralar tafralar... boşuna trafik yoğunluğu.

  beşiktaş bile beşiktaş'ta maç oynamıyor gidiyor başakşehir'de, ankara'da oynuyor maçlarını. recep bey'in bu beşiktaş sevdası niye?
 • güzide üniversitem ben tercih ettiğimde internet sitesinde yıldız kampüsünde okuyacağımı söylüyordu.direk davutpaşaya gönderildim.ben geldiğimden beri yıldız kampüsü kapanacak deniyordu bölümler birer birer taşınıyordu.sabancının alacağı söyleniyordu.şimdi herşeyin nedeni ortaya çıkmış oldu.hayırlı olsun ne diyelim ben en azından arada ziyaret edip yemek yiyip basketbol oynayabiliyordum.yeni öğrenciler tamamen davutpaşa askeri kışlasında yaşayacaklar.
 • sinirden haberi okuyamadım. iki gündür görüyorum, internette arkadaşlarımın yorumlarından çıkarımlar yapıyorum ama haberi okumaktan inatla kaçıyorum zira o güzelim kampüste içki içip, bahar şenlikleri ve çeşitli konserlere, festivallere katıldığımız günleri, okulun kapısında güvenlik olmadığı zamanları, kart mart okutma diye bir şeyin olmadığı dönemleri hatırlayınca içim acıyor... şaka maka hayatımın en güzel dönemini geçirdiğim okulumun bu kişiye yar olma ihtimali beni inanılmaz kıl ediyor.

  (bkz: lütfen olmasın ya)