şükela:  tümü | bugün
 • demek ki neymiş,

  kimseye ederinden çok çok fazla değer vermemek gerekiyormuş. sırf şarkılarını beğeniliyor diye, kadını allahuekber dağlarına çıkartmamak lazımmış.

  bu arada o yarışmada olmaması gereken kişi, yıldız değil gökhan'dır. o produksiyonda sırıtan tek isim o. fazla iyisin gökhancıım o koltuklar için.
 • boş beleş bir yarışmada çıkan boş beleş bir tartışma.
  iki güne öpüşüp barışırlar. bu kişilerin onca parayı aldığı yerde hümanizm kavgası uzun sürmez.
 • yıldız tilbe ekran yüzü değildir, patavatsızdır, söylediklerinin milyonları ateşleyeceğini umursayacak bir kafaya da sahip değildir, yarıdan fazlası delilik olan bir kadın. duygularını süzgeçten geçirmeden ağzından çıkarması tehlikeli sonuçlar alabilir. kendini ifade konusunda ciddi sıkıntıları olan bu yurdum insanını acun programları harcar. işin ilginç tarafı gökhan da en az yıldız kadar deli, bu ikili birbiri ile canlı yayında bomba bir kavga edebilir. maksadını aşan cümleler kurduğunun farkına vardığında yıldız tilbenin bu durumdan çok pişman olup üzüleceği de aşikar. yazık olacak matmazele.
 • yıldız tilbe'nin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum..
  hayatın içinde yanlış anlaşılmalar, kendimizi ifade edemediğimiz anlar olabilir bunun ırkçı yaklaşımın tetiklediği bir cümle olduğunu düşünmüyorum, gereğinden fazla abartmamak lazım...
 • gören de program canlı yayınlanıyor zanneder. banttan yayınlanıyor program. sırf reyting kaygısı ile yayına verilmiş belli. şimdi bütün haber kanalları bunu konuşacak programın reklamı olacak işte.

  edit : yayınlanmamış henüz.
 • tehlikelidir kadın.
  her an gökhan'ın "seni zencilerin elinden ben gittim aldım" demesi ile son bulabilir.
 • olm siz mal mısınız bu ne bi skim haber. kadın ilk programda ne dedi? yabancı seçemediğini çünkü türkçe şarkılarla onları çalıştıramadığını söylemedi mi? ( bahsettiğimiz kişi yıldız tilbe; hadise değil ne yapsın stir me up mı söyletsin) hatta bir yarışmacıyı dinlerken dönmeden önce murat boz’a sormuştu türk mü diye. bunu ırkçılığa bağlayan adamların bi daha ne köşesini okurum ne de sitesine girerim. .mına goduğumun malları
 • "allah hitler'den razı olsun" demiş (diyebilecek izana sahip) bir kadından söz ediyoruz. bu söz ırkçılığının bal gibi buz gibi taş gibi kanıtıdır, tevile, ama'ya, ve fakat'a gerek yok. kadının huyu düşünce evreni düzeyi bu. bu kadar. şimdi bu kadın ırkçı söylemlerine bulduğu her fırsatta devam edecek/ediyor.

  tam olarak neyi savunuyorsunuz? hayır çünkü söylediğiniz her savunma sözü leş ırkçılığın aklanması oluyor. yapmayın, ayıptır. burayı çoluk çocuk da okuyor, ırkçılığın bazı şartlar altında savunulabilecek bi şey olduğu mallığını öğrenmesin sabiler.
 • bence iki tarafın da sıçtığı bir hata olmuş.

  gökhan da savunayım derken kürtleri yabancı ilan etmiş. hani biz asırlardır birlikte yaşıyorduk :(
 • cengiz semercioğlu'nun bugünkü köşe yazısında değindiği konu:

  "yıldız tilbe, israil’le kriz yaşandığı dönemde attığı “allah hitler’den razı olsun” tweet’i nedeniyle çok eleştirilmişti...

  yaptığı ırkçılığa gösterilen tepki sonrasında turkcell reklamı bile iptal edilmişti...
  anlaşılan yıldız bu ırkçılık sınavını geçemeyecek.
  şimdi o ses türkiye jürisine girdi ve daha ikinci haftada gökhan özoğuz’la ilk ciddi tartışmasını yaşadı.
  önceki gün yapılan çekimlerde, muhtemelen ekranda izleyemeyeceğiniz bu tartışmada neler yaşandığını anlatayım...
  yarışmaya balkan müziği söyleyen bir kadın katılmış, bütün jüri dönmüş bir tek yıldız dönmemiş...
  performansın sonunda da “aaa sen türkmüşsün... ben seni yabancısın sandım. türk olduğunu bilsem dönerdim” demiş.
  bu söze gökhan sinirlenmiş, “bu yarışmaya yabancılar da geliyor, niye dönmezdin ki” diyerek yıldız’a itiraz etmiş...
  diyorum ya yıldız bu ırkçılık sınavını geçemeyecek diye, yaptığı hatanın farkında değil ısrarcı olmuş...
  “burası o ses türkiye, ben türk arıyorum. burası o ses ingiltere değil, öyle olsaydı ingiliz arardım” demiş.
  gökhan’ı tanırım, böyle ayrımcılıklar konusunda sessiz kalacak biri değildir.
  o da öyle yapmış, sesini yükseltmiş, “sen o zaman kürtlerin yarışmasına da itiraz edersin” falan deyince ortalık karışmış.
  olaya acun müdahale etmiş, sakin olun diye tarafları uyarmış, olay ikilinin mikrofon seslerinin kesilmesine kadar varmış.
  sonunda bakmışlar olacak gibi değil, seyirciyi, yarışmacıları gönderip çekimi iptal etmişler.
  gökhan’la yıldız’ın arasındaki tartışma kuliste bile sürmüş.
  yıldız tilbe geçen günkü bir bölümde de azerbaycanlı bir türk’ün konuşmasına takılarak, “ben takımımıza güzel türkçe konuşan arıyorum” demiş, azeri türkü’nün konuşmasını beğenmediğini belli etmişti...
  yıldız tilbe ya jüri koltuğuna oturduğu programın dünyada ve türkiye’de önceki örneklerinden habersiz -ki hiçbir yerde yarışmacının diline, dinine, ırkına bakılmaz- ya kaba saba bir milliyetçilik peşinde koşuyor.
  ilk günden beri yıldız’ın o ses koltuğunda uzun süreli oturabileceğine ihtimal vermiyordum, çalışma yoğunluğundan falan arıza çıkarmasını bekliyordum ama o bir kez daha ırkçılık konusunda sınıfta kaldı.
  muhtemelen bu tartışmayı ekranda izleyemeyeceğiz ama yıldız tilbe televizyon programları için bir saatli bomba olduğunu bir kez daha kanıtladı."