şükela:  tümü | bugün
  • 25 yıl sonunda gerçekleşmiştir. gerçek şeylere karşı sonsuz bir saygım var. sezen aksu ve yıldız tilbe gerçekten sevmişler. sevdikleri adamı ikisi de kaybetmiş.

haber linki

linke tıklamaya üşenenler için:

sezen aksu ile yıldız tilbe küslüğü son buldu! yaklaşık 25 yıl önce yıldız tilbe, o dönem sezen aksu’yla aşk yaşayan merhum sanatçı uzay heparı ile tek gecelik bir aşk yaşamıştı.

tilbe, bunun bir hata olduğunu kabul etse de aksu, elinden tutup sektöre soktuğu popçuyla konuşmama kararı almıştı.

yıllar sonra beklenen hamle yıldız tilbe’den geldi. akşam life'da ye alan habere göre; şarkıcı tilbe, geçen hafta eline çikolatasını ve çiçeğini alarak minik serçe’nin kanlıca’daki evine gitti. tilbe, bu hamlesiyle minik serçenin gönlünü almayı başardı.

ikili, küs kaldıkları günlerin aksine o gün uzun süre sohbet ederek aralarında bu soğukluğa son verdi
  • garip bir küslüktür.

olayın ana kahramanı uzay heparıymış. fakat yıldızla 25 sene konuşmayan sezen aksu olmuş. ya da hata olduğunu söylese de suçlu psikolojisine sokulan yıldız tilbe olmuş. ha ayrıca şu durumu da hiç sevmiyorum. birinin elinden tuttunuz diye ömür boyu size kul köle olacak değil. yıldızın sesi ve besteleri iyiydi. o olmazsa başka bir şey vesile olur gene yükselirdi. bizde şu ağalık kültürü sanatta bile var. yani sana bir ağalık yaptıysam bana ömür boyu marabalık yapacaksın kafası. neyse, iyi olmuş, güzel olmuş falan.
  • ortak bir albümle taçlanması beklenir artık.
  • bu hayatta her şey mümkün abi, hiç bir şeye şaşırmam artık. sezen'im affetti derisi kara elini...
  • küslükleriyle bir nesli alkolik yaptılar. artık barışsalar ne fayda
  • aralarını bozmak gibi olmasın lakin sezen aksu'nun bu (bkz: onu alma beni al) klibinin 13-14. saniyelerde görünen kişi bir yıldız tilbe canlandırması değil mi?