• "çok güzel kararlar aldım, muhtemelen uygulamam."

yeni yıl için başucu eseri.
  • hepinizden nefret ediyorum ama tek başımayken canım sıkılıyor.
  • "kavga ederek çözebilceğiniz sorunları konuşarak uzatmayın."

yıldız tilbe ortaokul terktir. buna rağmen efsane şarkı sözleri ve tespitleri vardır.bence söz yazarlığı konusunda dehadır.
    izmirlidir. ama o izmirli kız denince kafamızda oluşan kız imajından çok uzaktır.
    iyi ki vardır.

edit: ailesi karslıymış. ama bence insan nerede doğup büyüdüyse oralıdır. o yüzden izmirli olarak değerlendiriyorum.
  • (bkz: orospu seyhan)
  • "bir insan ne kadar sevilmezse o kadar sevmedi beni" cümlesinin üstüne tanımam.
  • şüphesiz ki, "neden sizi hiç bir beyfendi ile göremiyoruz??" sorusuna verdiği, " hanfendi olmadığımdandır..." cevabıdır.
  • "içimde öyle güzelsin ki, onu kirletmeyeceğim seninle"

allah tuttuğunu altın etsin kadın senin.

al sana romantizm akımı.
    (bkz: idealize etmek)
  • hayat kısa, insanlar çok konuşuyor.

olaylara iyi tarafından bakmaktan boynum tutuldu.

ruh hastası kolay olunmuyor, ben yıllarımı verdim.

keşke akıl sağlığım da bu günleri görebilseydi.

birisiyle konuşmaya ihtiyacım var ama kimseyle konuşmak istemiyorum.

aslında karakter erken yaşta oturuyor ama seninki oturmaya mı geldik deyip twerk yapar gibi.

en büyük aşklar kavgayla başlasaydı boksörler gay olurdu.

gülmek için yaratılmış gözlerde simli far niye.

kıvanç duymak" deyimini cümle içinde kullanınca cümle kendiliğinden yakışıklı oluyor
  • katıldığı bir röportajda sunucu sorar:

- bir daha dünyaya gelseydiniz kim olmak isterdiniz?
    - gelmek istemezdim.
  • muhabir- sevgili yapalım mı yapmayalım mı?
    yıldız reis- yapın hayatım, ama dürüst sevin ki sorun çıkmasın. aldatmayın, bi tane sevin.
    bütün kadınlar aynı. bi kadın ne, hepsi öyle. bi erkek ne, hepsi aynı. yıllar sonra farkediyorsunuz, geç oluyor.
    link

yemin ederim geçenlerde aynı şeyi düşündüm ya… sürekli partner değiştiren, 20-25 yıllık aktif/yetişkin üreme çağında uzun vadeli bağ kuramayan insanlar tanıyorum.
    ne kadar hızlı yaşarlarsa o kadar çok kaybediyorlar karşı cinsle süreğen bir bağ kurabileceklerine dair inançlarını sanki.
    halbuki insan aynı insan çok temelde. aşağı yukarı tüm kadınların ve tüm erkeklerin ihtiyaçları aynı. nüanslar dışında her şey bir.
    bir kadınla ya da bir erkekle uzun vadeli, sevgi, huzur ve güven içeren bir ilişki kurabilirseniz; bunu farkediyorsunuz nihayetinde.
    tek bir adamda tüm erkekleri, tek bir kadında tüm kadınları yaşıyorsunuz adeta.
    çünkü ömür uzun ve beraber devirdiğiniz yıllar boyunca, deviniyor kadınlık ve erkeklik halleriniz de sizinle beraber.

yani çok kadın= hiç kadın.
    tek kadın= tüm kadınlar.
    (tersi de geçerli. erkek versiyonu yani)

(mutaassıp bir manada söylemiyorum bunu bu arada)
    (önce gençken bi kudurmak lazım tabii ilk. onu cebe bi atalım)
hesabın var mı? giriş yap