• sourtimes çay ocağında gündeme gelen süper versus. yıldız tilbe beyaz bayrak ayna yapar, sezen aksu'nun sprinti birinciyi değiştirmez. yıldız tilbe 3-5 boy farkla kazanır.
  • öncelikle yıldız tilbe'nin içinden geçeceği versus. tartışmam bile. konu kilit.

anket dolduracaksak, yıldız tilbe rakıysa sezen aksu bomontidir.
  • yıldız tilbe cami hocasıysa, sezen aksu allah'tır. konu tartışmaya açık bir konu değildir.
    edit: sezen aksu sırf sanatıyla değil yardımlarıyla inceliği ile de 100 adım öndedir. çydd'ye en büyük yardım konserlerini o vermiştir, lgbt hakları için hep o savaşmış bir çok lgbt bireyini sanatçı yapmıştır. türk pop müziğinin en büyük isimlerini o çıkarmıştır ( bunların içinde yıldız da var). müzeyyen senar gibi devlerin takdirini kazanmış vefa konserlerinde hep yanında olmuştur. insan eşitliğini her zaman savunmuş, defalarca aşklarını kaybetmesine rağmen yılmamış bunlardan beslenmiştir. yıldız'ın sezen'in evinde sezen'in sevgilisiyle basılması konusuna hiç girmiyorum bile. herkesin bir sezen aksu şarkısı muhakkak vardır ama yıldız'ı sevmeyen çoktur. sezen aksu halklar eşittir der, yıldız tilbe hitler az bile yapmış yahudilere der. yıldız tilbe arap kültürüyle,doğu kültürüyle harmanlanmıştır boş milliyetçiliği çok sever , sezen aksu ege'lidir ve ege'dir. kimseye eyvallahı yoktur memleketi kuru toprak olarak değil üstündeki nimetler olarak sever rakıyı sever, zeytin'i sever. ama bizim halkımız tabi ki yıldız'ı sever... sezen fazla gelir durumu ortada olan bu ülkeye.
  • yıldız tilbe'nin kazanacağı kıyaslama...

iki sanatçının da vazgeçtim şarkısını dinleyerek farkı görebilirsiniz. aynı isimli ve konulu bu iki şarkı adeta sanatçıların özeti gibi...
  • (bkz: onu alma beni al) gibi bir diss varken gereksiz bir saçma versus olmuş.
  • sezen aksu aşksa yıldız tilbe aşk acısıdır.
  • sezen aksu uzay heparı'ya aşıktı, yıldız tilbe'ye uzay heparı aşıktı.
  • oldum olası burnu havada tipleri sevmem, sezen aksu'ya bakıyorum hem burnu havada hemde medyanın torpillisi ve kodamanı, oysa yıldız tilbe hem alçak gönüllü hem de aklına estiği gibi hareket eden deli dolu bir insan. aslında ikisinide dinlemem ama oy hakkımı doğallığından ötürü yıldız tilbe'den yana kullanıyorum.
  • bundan 5 yıl önce sezen aksuydu ama bu saatten sonra yıldız tilbeyi siktinsene geçemez
hesabın var mı? giriş yap