şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ayni bet ses, ayni detone yildiz tilbe.

nesini sevdiniz anlamadim.
  • adi gecen video'da yildiz tilbe'nin henuz agzini actiginda cikardigi ilk notalar detone.

dikkatli dinleyiniz.
  • her şeyiyle mükemmel bir performans. şimdi bakıyorum da sahne olsun dekorlar olsun gözüme çok amatör ve değişik geldi. ama ruh var. 90'lar her şeyin güzel olduğu son devirdi. 90'larda çocukluğunu yaşamış biri olarak hiçbir şey o yılların tadını vermiyor. teknoloji ne kadar ilerlediyse duygusallık da bir o kadar kayboldu. millet ne kadar mutluymuş o zamanlar.
  • elinde sigara deskin üstünde sahnede yıldız tilbe söylüyor gitarda kenan doğulumsu genç bir çocuk(kenan doğulunun kendine benzememesi).bu ne gönlü bolluk nasıl bir cem özer show, stüdyoda alkışa yarayan 25-30kişi...

baya göz kanatan, beyin yakan manzaralar.
    çogacayip videoyu izledikten sonra altta çıkan videoları gezerken kendinizi ağlarken bulabilirsiniz, çok fena.
  • yıldız tilbe'nin arap atı gibi sonradan açıldığı performanstır. açıkçası ben beğendim bu yorumunu. ki bu şarkıyı söylemek için de için de yıldız tilbe gibi güçlü bir sese ihtiyaç var. bununla birlikte kenan doğulu'nun verdiği vokal desteği de bence performansı epeyce yükseltmiş. sanırım kendisi o zaman roma'yı yakmaya hazırlanıyordu. bir de ne güzel ya bir yandan yıldız tilbe'yi dinliyorsun bir yandan da sigaranı içiyorsun.

not: hala levent yüksel bambaşka söylüyor o ayrı.
  • çok daha iyisini levent yüksel den dinlediğim için oldukça kötü diyorum. bu kadarını ben de söyleyebilirim herhalde..