şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu yaşıma kadar bazı ortamlarda birçok kişi yıldız tilbe'nin çok çirkin olduğunu söyledi ve ben bunun tam aksini düşündüğüm için buna karşı çıktım. "yıldız tilbe gayet güzel ve çekici bir kadındır." dedim.

sırf bunu söylediğim için çoğu insan bana "kanka sen kudurmuşsun amk" dedi.

kim ne derse desin ben bu kadını güzel buluyorum. sikerim sizin gelmişinizi geçmişinizi.

yıldız 1
    yıldız 2
    yıldız 3

bu kadının nesi çirkin lan? hayır, neresi çirkin? söyleyin de bilelim.

hem şu şarkıyı bestelemiş bir kadın ne kadar çirkin olabilir?
  • bu nasil bir yokluk. cik bir sokakta tur at, 10 dakika nefes al.

tanim: herseyin göreceli oldugunu bir kez daha hatirlatan yazar önermesi.
  • parlak gözlere, içten bir gülümsemeye, mutlu bir ruh haline ve zayıf bedene sahip her kadın güzeldir.

ekteki fotolarda bunu gördüm.
  • sene 2005 falan. kahvede oyun oynuyoruz. bizim masa yaş ortalaması 22 23. kahve geneli 45-50.
    tv açık bi show programı var. inceden duyuluyor. yıldız tilbe haraketli şarkılarından birini söyleyip dans falan ediyor.
    batak oynuyoruz ihaleye girenin karşısındaki çocuk elini açtı tv izliyo. uzun uzun baktıktan sonra oldukça ciddi ve sesli şekilde ağzından şu cümle duyuldu : "ulan yıldız seni ne sikerim be"
    kahvedeki en sessiz ana denk gelmesiyle neredeyse herkes duyuyor. kısa bi şok sessizlikten sonra kahkalar patlıyor tabi.
    ulan sen ne aç kopekmissin diye baya yüklenmiştik çocuğa ama siktirin lan ben ciddiyim diyodu hala.
    o gün bugündür benimde gözüme güzel gelmiyo değil :))
  • zaman göreceli bir kavram şimdi... m.ö 10,000 için doğru önerme. o dönem için taş gibi kadın hakikaten.
  • yıldız tilbe edebiyatınız ve ‘yıldız ablaaaaaa sik beni başbakan ol’ larınızdan dolayı yıldız tilbe yi pezevenklerin elinden alınmasıyla anıyoruz.

size olan nefretimiz yıldız tilbeye olan nefrete dönüştü. sizi de sevmiyoruz yıldız ablanızı da.
  • dış görünüşünü zerre önemsemiyorum. o şarkıları yapan benim gözümde çirkin falan olamaz. o şarkıları okusun, hayranlıkla birlikte bir sevdalanma durumu olur zaten.
  • yıldız ablamız hep güzel zaten. gerçi bıraktım diyor ama neyse.