• parlak gözlere, içten bir gülümsemeye, mutlu bir ruh haline ve zayıf bedene sahip her kadın güzeldir.

ekteki fotolarda bunu gördüm.
  • yıldız'ı bir kadın bedeni olarak karşınıza koyarsanız beğenmeyebilirsiniz. ama yıldız kafa kadın. kafayı uydurduğu kişinin gözünde upton'dan daha değerli olur. yıldız ablacım, bakma sen buradaki ergenlere kibirli güzellere bir milyon çakarsın.
  • sene 2005 falan. kahvede oyun oynuyoruz. bizim masa yaş ortalaması 22 23. kahve geneli 45-50.
    tv açık bi show programı var. inceden duyuluyor. yıldız tilbe haraketli şarkılarından birini söyleyip dans falan ediyor.
    batak oynuyoruz ihaleye girenin karşısındaki çocuk elini açtı tv izliyo. uzun uzun baktıktan sonra oldukça ciddi ve sesli şekilde ağzından şu cümle duyuldu : "ulan yıldız seni ne sikerim be"
    kahvedeki en sessiz ana denk gelmesiyle neredeyse herkes duyuyor. kısa bi şok sessizlikten sonra kahkalar patlıyor tabi.
    ulan sen ne aç kopekmissin diye baya yüklenmiştik çocuğa ama siktirin lan ben ciddiyim diyodu hala.
    o gün bugündür benimde gözüme güzel gelmiyo değil :))
  • sıla kadar estetik yaptırsaydı ve kıyafetlerini normlara göre tasarlatsaydı geleneksel anlamda da güzel olurdu, kafası farklı ve kalıplara girmeye çalışmıyor diye beğenilmiyor.
  • sözlük ne ara uzay heparı‘nın zevklerini tartisacak duruma geldi anlamiyorum. gencliginde affetmiyordu yildiz ablaniz ergenler. eskiden lady gaga’yı sikmiyorlardı bu sik kiriklari, simdi agzima kurekle bok at modundalar.

(bkz: büyük resim)
  • güzellik görecelidir kanıt sunmana gerek yok yahu.
  • yıldız tilbe güzeldir ve ya değildir, sonuçta başlık sahibi beğenmiş ve fikrini sözlükle paylaşmış. burada tek sayko olan, yapılan yorumlar ve espri kasmalar. hepimiz dünya güzeliyiz, bir tek yıldız abla mı çirkin?

tanım: bir yazarın bir sanatçıyı görsel ve işitsel olarak beğenmesi.
  • zaman göreceli bir kavram şimdi... m.ö 10,000 için doğru önerme. o dönem için taş gibi kadın hakikaten.
  • "kim ne derse desin ben bu kadını güzel buluyorum. sikerim sizin gelmişinizi geçmişinizi." bu lafa cok guldum la, başlıgı acan kardesimize selam olsun .
    fikrime gelince ;ben yıldız ablamıza hic o gözle bakmadım,o bizim ablamızdı hep :)

edit:imla
hesabın var mı? giriş yap