şükela:  tümü | bugün soru sor
  • öncelikle, olayı izlememiş olanlar için şöyle.

her ne sebeple yapılmış olursa olsun büyük bir yanlıştır. savunulacak hiçbir tarafı yoktur.
    olayın öncesini bilmiyorum fakat ne olursa olsun, ne olursa olsun bu söylenenlerin çoğu sahnede söylenmez. ha, karşı taraf büyük bir halt yemedikçe ''şef benim!'' falan gibi şeyler sahne harici de söylenmez orası ayrı.
  • assolist tayfasının yüzyıllardan beri yaptığı şey, eğer bu orkestra ile yola çıkmadıysa hep toparlama orkestra ise bu muameleyi hep yaptı şarkıcı kısmı... takdir edilesi değil zaten sonunu sevdiklerine, hayranlarına bağlayıp kendilerini meşru ederler her seferinde ama artık yemiyor
  • egonun vücut bulmuş hali. muhtemelen de kafası bir milyon.

(bkz: öfke kontrolü)
    (bkz: kafam nasıl pırıl pırıl)
  • çıktığı konserlere,sunuculuğunu yaptığı devlet kanalındaki programa bile kafası güzel çıkan bir sanatçıdan bahsediyoruz arkadaşlar.ben yıldızı şahsen böyle seviyorum ve şarkılarının tamamı ezberimdedir neredeyse.belli ki kitlenmiş 'değil mi?' sorusuna.defalarca tekrarlamış.torbacı değiştirdi galiba önceden böyle kitlenmezdi.bu sefer ki sağlam çıkmış usta.

tanım: sesi ve şarkılarına aşık olduğum kadının sahnede kendi ekibine seyirciler önünde kilitlenmesi olayıdır.
  • işin acı yanı da oradaki garibanın belki de ailesinin geçimini düşündüğü için bir şey diyememesi.
  • yaptığı gayet normaldir. abartmamalı. en ufak işimizi bozan insanlara nasıl tepkiler veriyoruz düşünün. bu da öyle bir şey.
  • yıldız hanım türkiye'de cehaletin kutsanmasının raf ürünlerinden, öncü modellerinden biridir. sahnede seyirciye duyurarak çalışanları azarlayan, onları küçük düşürmeye çalışan bu yabani tavrı kabul edilemez.
    acaba hayatında hiç coltrane dinledi mi? kendisi dışında dünyada kimler ne tür müzik yapıyor ve kendisi bunun neresinde? acaba dünyayı derinden hisseden bir insan kendisini dinler mi? acaba "acı pazarlayarak" yükselinen o tuhaf müzik piyasasında "insanlar ruhsal açıdan olgun, kültürlü bireyler olsaydı" beni dinleyen olmazdı diye düşündü mü?

niyetim kendisini linç etmek değil. bana kalırsa temsil ettiği müzik ekolü bu ülkenin de dünyanın da kamburudur.
    yanında çalışanlara da allah sabır versin.
  • oluşu esnasında seyirciler arasından ''ver ayarı, bravo'' gibi seslerin yükselmiş olması da ne kadar manipüle edilmeye hazır bir kitle olduğumuzu gösterir nitelikte olan olaydır.
  • azarı yiyen müzisyen kardeşim sen üzme canını, yıldız ablamız böyle bizim.videoyu izledik bitti hiçbirimiz takmadık mevzuyu sende takma...
  • bu olaydan dolayi yildiz tilbenin soyledikleri yanlis diyen varsa muzikten anlamiyordur. mikrofona konusmasi hos olmamis orasi ayri.