şükela:  tümü | bugün
  • “ben bunu bir gün giyerim” cümlesinde asla gelmeyecek olan o günün hayali kombininin bir parçası, maalesef ki yer israfı.
  • lizöz.
    anaların loğusalık döneminde gecelik üstüne giymesi için kız çeyizine itelediği yelekimsi, etolümsü zımbırtı.
    yıllardır "ben onu angora yününden bir çeyrek parasına ördürdüm." tehdidi var üzerimde.
    atamıyorum, veremiyorum, huyumu bildiğinden on muhabbetin beşinde "lizöz" konumuz. bu arada ayna karşısında gülerek "samime sanaylaşmak" dışında hiçbir misyonu olmadı.
    hayal edemediğiniz şeyin görselini bırakayım* :
    https://images.app.goo.gl/nnjahvggyvh8jrjqa
  • ya benim yıllardır kilo verince giyerim diye beklettiklerimi görseniz yuhhh dersiniz. bu hafta sonu birkaç tanesini verdim ama hala bekleyenler var. saçma bir ruh hali. istediğim bedene sahip olsam bir çakmakla hepsini yakarım da işte o aşamada değilim ve yine erteleme dönemindeyim.
  • niye modacruz, zebramo, gardrops yada dolap gibi uygulamalardan satılmıyor derim. 4-5 yıldır evde ve annemin evinde giyilmedik ne varsa, hatta kullanılmadık eşya, oyuncak satıyorum. işsizim ve bu şekilde harçlık çıkarıyorum. kullanılmayacak durumdaki hiçbir şeyi tabiki asla satmıyorum. fakat bu şekilde evdeki fazlalıklardan kurtuldum, hem maddi kazanç elde ettim hemde insanlar sevindi. tabiki çok fahiş nerdeyse sıfıra yakın fiyat koyarsanız insanlar asla almaz. 3-5 birşey kalsa yeter. ne kadar çok olumlu profil puanı alırsanız zamanla o kadar çok tercih edilirsiniz. uygulamanın birinde 1500 lira kadar bakiyem birikti. bu tatil param olacak şimdi. hem kendinizi hem başkalarını mutlu ederek kıyafet satım uygulamalarından yararlanabilirsiniz. doğru düzgün fotoğraf çekip, marka, beden bilgisi gibi ayrıntıları gireceksiniz hepsi bu.