şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle 4 saat geçmesine rağmen halen adapte olamadığım süreçtir.
  • an itibariyle 4 ay geçmesine rağmen halen adapte olamadığım süreçtir.
  • an itibarıyle 4 yıl 4 ay 4 saat geçmesine rağmen halen adapte olamadığım süreçtir.
  • pazartesi sendromunun uzun tutulmuş hali.
  • an itibari ile henüz yıllık izne çıkmama 1 hafta varken bile kendisinden peşin peşin korkmaya başladığım süreçtir.

bu arada.. 4 ile ilgili bir şey yazmak zorunlu muydu?!*
  • tozdan görünmez hâle gelen masamı, bilgisayarımı vs. temizleme sürecinin sonunda adaptasyonumu tamamlamış durumdaydım. sandığımdan daha kolay atlattım, teşekkürler kir pas.
  • an ıtıbarıyle 4 yıl 4 ay 4 saat 4 dakika 4 saniye geçmesine rağmen halen adapte olamadığım süreçtir.
  • 10 yıldır işe hiç bir şekilde adapte olamadığımdan beni bağlamayan süreçtir.

şükür ilk günden beri bitse de gitsek modundayım. tavsiye değildir, ya da tavsiyedir bilemedim.
  • rahatlıkla kısa süreli bir depresyon olarak tanımlanabilecek süreç. her sey boktan, anlamsız ve yavan gelebilir. insanın içini ne yapıyorum ne işim var lan burada düşüncesi kaplayabilir. ama korkacak bir şey yok beyin kendini korumak için gerekli olanı, insanın yaptığı en iyi şeyi yapacak ve mevcut şartlarına er ya da geç adapte olacaktır.
  • yillik izinden kastiniz garsondan cay bile isterken konusmamak icin kalkip cayinizi kendiniz aldiginiz kadar dingin, sessiz, dag basinda, dogayla basbasa ve huzur dolu bir tatilse ve isiniz de susmadan durmadan surekli konustugunuz bir is ise (allahim al canimi yarebbimmmm) intihar dusuncesinin yogun sekilde hissedildigi bir surectir.

kac gun surerbilemem. ama allah herseyi kahretsin. herseyin cani cehenneme. lanet olsun. bela bela bela. aduket!!!