• dayatılan bir tatil algısına karşı koyma şekillerinden bir tanesidir. keşke başka yapılacak bir şey daha olsaymış ama maalesef pek yok. o yüzden saçma sapan sosyal medya payşaşımları yapmamak üzere, kendisine odaklanabilen biri olmanın yollarından biri olarak evde oturmak oldukça iyi bir seçim.
  • 24 gun sonra yapacagim eylem cunku evim zaten tatil beldesinde. aksamdan kekleri corekleri pisirip sabah erkenden istanbullu tatilcilerin bilmedigi koylara tezgah aticam. oglen gibi de eve gelirim ne isim var sicakta.
  • zamanında bunu yaparak baldur's gate bitirmişliğim vardı...
    tavsiye ederim. rpg oynamanın gerçek yöntemi budur...
  • galiba beni tanıdılar, dedirten başlık; 21 temmuz cuma gününden beri bilfiil içinde bulunduğum ve bi aksilik olmazsa 31 temmuz'a kadar yapacağım eylem olmuştur.

yarın hiç olmayacakmış gibi uyuyor, tüm gün atletle oturuyor, günlerimi çoğunlukla karpuz yiyip dizi izleyerek geçiriyorum.

sanırım hayatın tadını buldum.

mutluyum.
  • 2 haftalık tatilin ortasında yapılan eylem. sürekli aynı yerde durmaktan sıkılıyorsanız, bir gece kendi evinizde uyuyun, sonra yeniden yola çıkın.
  • tatil kadar saçma bir eylem daha bilmiyorum. bunun, bizim tatil anlayışımızla alakalı olduğunu düşünüyorum. insan tatilden yorgun döner mi? trafik ayrı dert, tatil kavgaları ayrı dert. alt tarafı kafayı boşaltacaksın, ne diye strese giriyoruz. yok, ille de şu saatte denize girilecek, akşam şu mezeyle rakı içilecek. kur hamağını yat be adam.

evdeyim, uzun oturuyorum.

p.s. tatil dediğin, hadi gidelim mi diye yola çıkılıp, spontan yaşanandır. 9 taksitli tatil mi olur? borçtur o.
  • hareketli bir işiniz varsa en güzel dinlenme biçimidir. tüm gün ofiste oturma tarzı işi olanlar bunu tatilden saymaz ama gerçekten yorucu bir işiniz varsa çok özlenen ve istenen bir tatil biçimi.
  • geçen seneden 25 gün bu seneden 30 gün olmak üzere toplam 55 gün izin hakkım var. bu senenin sonuna doğru sıkça yapacağım başlıktaki eylemi. çok da keyifli olacak bence*
  • evini özlemiştir.
hesabın var mı? giriş yap