• lisenin son senesinde yillar sonra okununca gozler dolsun diye bazi sevilen arkadaslara yazilan ve yazdirilan genelde buraya veda etmiyorum cunku kimse bir yere gitmior gibi kliselerle doldurulan yazilar.
  • anlamı 20 sene sonra anlasılan, primitiv duygularla uretilmiş yazılar
  • semiha şakir'in herkesin en az bir örneğini görmesi gerektiğine inandığım yıllık örneklerinden 96 tarihli olanında şöyle bir yazıya rastladım ki "creatia'ma" diye başlayıp "venezia" imzasıyla sona eriyor. tahmin ediyorum bunlar o dönem iki kızın kullandığı kokular (respectively) ve bu bile yazının devamını okumadan onlardan nefret etmemiz için yeterli sebep değil mi? venezia rumuzlu gerzek, arkadaşına caps ile "seni çok seviyorum!" diye bağırmış. umarım ikisinden biri buradadır ve bu entry'i okuyup kendi yazılarını hatırlar, utanç içinde ağlarlar.

(şimdi bunun altına cin gibi birisi gelip yıllık yazısı klişeleri'ne bkz verir diye yazıyorum, gördüğümüz üzere bu başlı başına bir örnek oluşturduğundan ve bana hiç klişe gelmediğinden buraya yazmayı uygun buldum, aramaya inanmak yazanın bileği burkulsun)
  • tam şu aralar mevsimi geldiği için karnınıza ağrılar girmesine neden olan, "abi ben ne yazacam şimdi buna? biz ne yaptıydık ki birlikte?" gibi sorularla uykunuzu kaçıran yazı demektir.
  • yillardir kullanilagelen sozlerden olu$an yazilar toplulugu..
    (bkz: dostum oldugun icin cok $ansliyim)
  • hic sevmediiniz ki$inin bile size sevgi tomurcuklari dagitip ;bilimum yalama yutma eyleminin ardindan olu$an butunu gordugunuzde "biz mi beraber gulup salya sumuk agladik?!" sorgusuna bir turlu cevap veremediginiz ;halbuki ona gore cok kereler vuku bulmu$ durumlarla kar$ila$ilmasi muhtemel otesi yazilar butunu.
  • kişilere ait baslıkların altında yazanları okurken, sıklıkla akla gelen yazılardır.
  • yazması hep ama hep son haftaya özellikle en bi ciddileri, zorları, zorlayıcıları son günlere bırakılan pek çok yalan dolan barındırmanın yanısıra aslında gayet de acı, hüzün, anı, güzellik, sevgiyle de dolu olan, aşağı yukarı 1000-1500 sözcük arası sınırlara sahip yazı..
    (bkz: andaç yazısı)
    (bkz: andaç)
  • yazma dusuncesi bile ic sikabilen, oturup zevkle ve yazarken kah gulumseyerek kah kahkahalar atarak eglenicaaniz bir iki kisi disinda - o da varsa ayni okulda oldugunuz oyle insanlar - insani klasik ve gayet basarisiz cumleler yazmakla yaratici yalanlar uretmek arasinda birakabilen yazilardir - ki bu entry mi okuyan insanlar write- uplarin verilmesine 1 hafta kala bana ne yazar, bilemem.
hesabın var mı? giriş yap