şükela:  tümü | bugün soru sor
 • suriye halkını katleden katil çeteleri pek seven el cezire türk muhabiri.

  el cezire kültürüne uygun olarak hareket eder. mesela pakistan'da ve gazze'de yaralanan çocukların fotoğraflarını yayınlayıp katil esed propagandası yapar.

  teröristlere kardeşim diye hitap ederek bize birini hatırlatır. verdiği pozda bugüne kadar binlerce sivilin ölümüne yol açan cehennem topu (hell canon) adlı, türk markalı mutfak tüplerinin modifiye edilmesiyle hazırlanan silahlar mevcuttur ve bu silahlar bu terör örgütünün daha önceden de yayımladığı binlerce videoda da görebileceğiniz gibi rastgele sivil yerleşim bölgelerine ateşlenmektedir. zaten belirli bir noktayı hedef alamayacak kadar ilkel olan bu cehennem toplarının amacı sivil öldürüp huzursuzluk yaratmaktır.

  cehennem topları sivillerin arasına düşüp insanların ölümüne neden olduğunda da bazı ismi lazım olmayan gazeteciler olay yerine koşup "esad halkını bombaladı" diye haber yapar. bu kısır döngü böyle devam eder.
 • bugün cihatçılarla nasıl yakın ilişkide olduğuna dair twitter'da birçok fotografı dönüyor.
 • el cezire muhabiri. suriye ile ilgili haberleri islami cephe ve öso tarafını gözeterek yapar. son günlerde pkk teröristlerinin kuzey suriye'de kürdistan'ı kurmak için o bölgelerde yaşayan arap ve türkmenleri yurtlarından sürme girişimlerini haber yaptığı için pkk sempatizanları tarafından hedef haline getirildi. ellerinde onu ışid'le ilişkilendirecek bir kanıt yok zira adamın ışid'le alakası yok. ama pkk'lılar için önemli mi? tabii ki değil. at yalanı öpeyim inananı.

  pkk yandaşlarına göre kürdistanı kurmak için her yol mubahtır. kürdistan yolunda engel teşkil eden türkmen ve araplar vatanlarından sürülebilir. buna karşı çıkan herkes ışid üyesidir. onlar techir dahil herşeyi yapabilir ve kimse bu suçlarına engel koyamaz hatta bu suçlarını duyuramaz bile. ne ala dünya değil mi? elinde ışid gibi bir koz var ve istediğin herkesi ışid üyesi diye suçlayıp susturabilirsin. allah yılmaz bilgen'in yardımcısı olsun. pkk teröristlerinin diline düşeceğine yedi mahallenin dedikoducu ablalarının diline düş daha iyi.
 • suriye iç savaşı üzerinden mezhepçi haberler yapıp, her türlü provokasyon için bir taraflarını yırtan haysiyet yoksunu, gazeteci bozuntusu. böyle hastalıklı kafalar yüzünden gün yüzü görmüyor memleket.
 • 2016 yılında, türkiye'nin her yerinde siviller tarafından yapılan hükümet protestosunu* yönetenler olduğunu düşünen çok hücreli canlı.

  ya gerçekten iq seviyesi çok düşük, ya çok cahil veya birilerini tatmin etmek için muamele çekiyor.
 • kafasi kesilen askerimizin karakolunu hedef gosteren (bkz: yeni safak) muhabiri islamci

  http://i.imgur.com/wnjn1yw.jpg
 • yazdıklarını silmesi kendisini kurtarmaya yetmeyecek provakatör. binlerce kişi capsları aldı. umarım hukuk işler ama bu konuda umutsuzum. ülkede hukuk adına pek bir şey kalmamış çünkü.
 • (bkz: #58518096)
 • türk askerlerini hedef gösterip öldürttükten sonra twitter hesabını kapayıp tüyen bir başka aslan parçası.

  https://twitter.com/…iles/status/699201303243857920
 • bugün hedef gösterdiği karakola cihatçılar tarafından saldırı düzenlenmiş, bir askerin kafası kesilmiş, nusra yalayıcısı o.ç.
  şimdi de tweetleri silmeye başlamış göt korkusuyla. oğlum rahat ol akp tayfası nusracılara dokundurtmaz panik olma hemen. birkaç haftaya unutulur zaten sen de rahat rahat özgürlük savaşçısı nusra komutanlarıyla çay içmeye devam edersin.