şükela:  tümü | bugün
  • türkiye kickbox şampiyonu ve milli sporcu serdar beyhatun tarafından gerçekleştirilmiş ifşadır. tabii gerek var mıydı böyle bir ifşaya, orası muamma...

https://www.temizmagazin.com/…ulun-mesajlarini-ifsa
  • bi kezban kickbox şampiyonumuz eksikti. o da olduğuna göre her şey tamam demektir.
    ulan adam yazmış nolursa olsun. rahatsız olduysan engelle, ne ifşa edip onu da rencide ediyosun.
  • şu ifşa işinin artık suç olması lazım bence. boku çıktı bu pr işinin. şey pr değil pardon, ifşa.

edit: ayrıca homofobik bir paylaşım bence.

edit 2: zaten suçmuş. gelen kutuma düşen 20-30 mesajla öğrenmiş oldum. teşekkürler herkese.
  • mesaj ifşa etmek amma popülerleşti son zamanlarda. engelle geç işte.
  • ülkenin erkeği de kezban iyi mi.
  • ulan ülkenin milli sporcusu bile keko.

eğer, bak ben çok yakışıklıyım, ifşa etmiş gibi görüneyim, yılmaz morgül bile bana yazıyor diye ifşa edeyim de nasıl olsa birkaç hatunun dikkatini çekerim, düşürüp, sikerim düşüncesiyle yapmadıysa ben de eşeğim.
  • musikide herkes iki yüzlü diye ağlıyordu yılmaz, yakında kick-box’ta herkes iki yüzlü diye ağlar. hisli biraz.
  • aynen yukarıdaki arkadaş gibi düşünüyorum.

olay "tanımadığım biri bana yazdı" ise, bir sürü kadın da yazıyordur. onları ifşalamış mıdır daha önce?

ha ama "gay bana gaymak istiyor, haram" falan diyorsa, bildiğim kadarıyla dövme falan da peygamber tarafından yapılmaması söylenen bir şeydi ama bu arkadaşta bi sürü dövme var.

tabii ki olay ilgi çekmek için yaratılmış bence de. o screen "gayler bile peşimde" kafası ile atılmış olsa gerek.
  • bu olay tck madde 132 göre haberleşmenin gizliliğini ihlal suçunu oluşturmaktadır, 2 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

bu ifşaları yapan kişiler bu işleri moda haline getirdi. insanları aşağılamak, küçük düşürmek adına, "bakın beni kimler beğeniyor" mantığıyla ego tatmin etmek için yapıyorlar. suç.

--- spoiler ---

haberleşmenin gizliliğini ihlal

madde-132

(1) kişiler arasındaki haberleşmenin gizliliğini ihlal eden kimse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. bu gizlilik ihlali haberleşme içeriklerinin kaydı suretiyle gerçekleşirse, verilecek ceza bir kat artırılır.

(2) kişiler arasındaki haberleşme içeriklerini hukuka aykırı olarak ifşa eden kimse, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(3) kendisiyle yapılan haberleşmelerin içeriğini diğer tarafın rızası olmaksızın hukuka aykırı olarak alenen ifşa eden kişi, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. ifşa edilen bu verilerin basın ve yayın yoluyla yayımlanması halinde de aynı cezaya hükmolunur.

--- spoiler ---