şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
7370 entry daha
  • muhalefetin iktidara gelmemesini akplilerden bile daha fazla isteyen, bu milletin atatürk sevgisini istismar eden tacir.
  • diyelim ki iddiaların doğru.. adama sormazlar mı?

çoktan beri biliyor idiysen.. bunca yıl neden adamın can yoldaşı ayaklarında takıldın, kıçının dibinden ayrılmadın, birlikte yüzlerce program yaptın?

yeni öğrendiysen.. bunca yılın hatrına neden önce adamı arayıp sormadın veya yüzüne küfretmedin de alçakça üstü kapalı kelimelerle twitter'dan salladın?
  • hükümeti yandaş gazetecileri buyuk bir bataktan cekip çıkarmıştır. 2 aydir patlayan skandallara karşı medyada sokakta siyasette siz once suna bakin diyecek bir alan yaratmıştır.

soylu, veyis ve hadi-süleyman kardeslere hayat öpücüğü vermistir. tarihi bir alçaklıktır
  • uğur dündar muhabbetini (henüz) bilmiyorum ama ismail saymaz'a gıcığı ismail saymaz'ın sputnik'te, akif beki ve yavuz oğhan'la beraber söylemesi bizden'de bilmem kaç bin liraya satılan atatürk kitabıyla ağır maytap geçmesiyle başlar. dalga geçtikleri kitabın içeriği filan değil, kitabın 1981 adet basılıp, daha çıkmadan misli fiyatına karaborsaya filan düşmesi, sınırlı basım kitabın bir nüshasının kırmızı kedi'de "cam fanusta" ziyarete açılmasıydı. programda konuyu ata sevgisinin dibine kadar istismarı olarak değerlendirdiler ve bence haklıydılar. yayın devam ederken yılmaz özdil ismail saymaz'a "öyle değil ismail'cim" diye mesaj atmıştı, ismail saymaz da mesajı yayında okumuştu. sonra maytap kaldığı yerden devam etmişti.

abdülhamid'in hatıratı diye palavra, evet kitap düpedüz palavradır, bi kitabı kaynakçaya koyduğunu gördüğümde ben de ağır maytap geçmiştim. sen bu kadar iddialı kitap yaz, kaynak diye koyduğun kitabın uyduruk olduğundan bihaber ol. kullandığı kaynak palavra olunca ben yazdığı kitabın nesini nasıl ciddiye alayım?

bi de memleketin atatürkçülük ruhsatı tedarikçisi gibi davranmasından hiç hoşlanmıyorum. sadece onun onayladıkları ata'yı sevebilir gibi davranıyor sürekli.
  • uğur dündar fetoye ve akpye boyun egmedigi icin merkez medyadan ayrılan, kendi cebinden para harcayarak türkiye'nin her yerinde halk arenası programlari uapip ataturkculeri ayakta tutan, bugün iktidarin tüm cabalarina ragmen bir.muhalif medyadan bahsedebiliyorsak bu konuda emegi cok olan bir insandir.

yozdil denentuccar boyle bir cinara dil uzatarak sınırı aşmış ve kırmızı çizgiyi geçmistir
  • ak parti'nin yıllarca ekmeğine yağ süren gereksizin teki. uğur dündar şuradaki gibi pataklasa bunu keşke
  • muhalif gibi görünüp akp"nin değirmenine su taşıyanlardandir özdil. ve bu gece rengini belli etmiştir.
  • e yaprağım biliyorsun madem arayıp konuş uğur abiyle... tweet nedir.
  • kendisi zamanında cem uzan'ın sahibi olduğu 'star' gazetesinin kuruluşunda yer almıştır. şimdi ise uğur dündar'a benzer bir nedenden ötürü laf sokuyor.
  • uğur dündar’a akit gazetesinin bile atmayacağı iftiraları atan yazar.

yıllarca atatürkçülüğün ekmeğini yedin. kitaplarını 2500 tl’den sattın.

şimdi deniz bitti, reisçi olmaya kadar verdi galiba.

yeni hayatında başarılar diliyorum, bu gece takipten çıkıyorum.
155 entry daha