şükela:  tümü | bugün
6266 entry daha
  • her yazisi ile kadildigi her programda nasil bir gözlemci oldugunu tekrar tekrar kanitliyor

https://www.youtube.com/watch?v=na6yyyj0oc4
  • stand up gerçek tonunu buldu memlekette.
  • cesur adam, delikanlı .

klavyesini öpüyorum saygımdan çünkü tam bugün, 11 kasım 2017’di günü muazzam bir yazı yazıp milyonların kalbinden geçene tercüman olmuştur.

( önce entry göndereceğim, sonra yazısının linkini bulup editle ekleyeceğim.)

nemli gözlerim kalbimdeki muazzam hiddette karışmıştır. haysiyetsiz, şerefsiz farelerini sürekli hakaret ettikleri o güzel adam sayesinde bu kadim anadolu bizimdir .

fareler ve insanlar delikanlı yılmaz özdil, fareler ve insanlar ..

bu haysiyetsizler köpek bile olamazlar, çünkü köpekler sadık, şerefli, hassas hayvanlardır.

bunlar ancak fare’dirler yılmaz ağabey. bumlar fare ve sen, ben, biz ve o güzel adam insan.

ve sen cesursun çünkü adamlığını siyasal islamcılar coşmuş iken korkusuzca yapan bir delikanlı idin.

o günlerdeki tavrın için şimdi sadece helal olsun yazabiliyorum.

feto ile akp kucak kucağa idi. özel necdet general ve zamanında yalçın küçük hocanın bu boyla ordunun başına kesinlikle geçemez dediği ve askeri lisedeki lakabı imam hilmi olan hilmi özkök denen zatlar..

bakın özellikle orgeneral yazmadım, son genelkurmay başkanımız, sapına kadar kemalist ve atatürk'ün generali ilker başbuğ genel kurmay başkanımızı hapis edebilecek kadar güçlü iken ve hepimiz korkup köşemize sinmişken

bir tek yılmaz özdil

erkek gibi, cesurca, korkusuzca, bir şövalye gibi siyasal islamcı gruba karşı direndi.

sağol varol yılmaz özdil .

biz bunu ve o ipin ucundaki zor günlerdeki delikanlı, erkek tavrını asla unutmayız.

bugün yazın muhteşem ve son cümlesi ile kapatıyorum entrymi:

“ gülünç durumdalar. gülün geçin . ”

kendisi yazısının sonuna not düşmüş. seve seve paylaşırım, malesef ben tedavim için afyon’da kaplıcadayım, bari siz gidin benim yerime, çünkü kendisi :

“ sen kimsin’i imzalatmak için bugün saat 13’te istanbul kitap fuarı’da kırmızı kedi’deyim.”

istanbul’da yaşayan arkadaşlarım, 3 saatiniz var, yetişebilirsiniz. benim yerime gidip :

cesurdil’e, delikanlıkalem’e ekşi sözlük’ten selam söyleyin çünkü :

kemalizm kazandı . yalçın küçük
2 entry daha