şükela:  tümü | bugün
  • tarim bakanımızın şeyimde değil ifadesinin ardından yılmaz ozdil’in kösesine taşıdığı ve ülkenin tarımının içler acısı halini anlattığı “bakanın şeyinde değil “ başlıklı yazısı bakanın şeyinde değil

bakan fakirbaba'nın "çok benim de şeyimde değil" videosu
  • parti zaten kimsenin şeyinde değil. onlar için önemli olan dünya liderleri, isminin birincisi recep tayyip erdoğan han hazretleri.

özdil'in yine 90'a taktığı ama rakip takımın zaten yedek kadroyla çıktığı maçtır.
  • bir kere şeyinde olmadığı adamın soyadından belli; i don't give fuck-ababa.
    (bkz: i don't give a fuck)
  • türkiye 'nin en büyük ve en ciddi sorununa derinlemesine değinen yılmaz özdil yazısı. eğer birşeyleri değiştirmek istiyorsak tarımdan başlamalıyız.
  • azılı bir muhalifim fakat muhaliflerin böyle yazarlarından da midem bulanıyor milyonlarca kişiye hitap ediyorsun seçtiğin cümlelere bak yani ben bile burada hiçkimse kimliğimi bilmemesine rağmen kelimelere dikkat ediyorum senin seçtiğin kelimelere bak yazık bize böyle muhalif yazarlarımız olduğu için
  • adam haklı beyler de çok da şeyinde değil milletin. neden? çünkü vatan sevgisi nedir bilmiyorlar da ondan. atları su üzerinden koşturan reklam yaparsın gaza gelir de durumun vahametini anlatsan çok da şeyine takmaz. uyan türkiyem artık uyan be...
  • kendi ahlakina, haysiyetine, kisiligine, edebine, egitimine, aile terbiyesine, saygisina, onuruna ve erdemine yakisan bir baslik secmistir yazari.

hic sasirtmamistir.

bu sozu kim soylerse soylesin ve bu kisi hangi tarafa mensup olursa olsun, o da ayni kisilik ozelliklerine sahiptir.

savunanlar ondan da beterdir, beterinden de beterdir.

cok uzatmaya gerek yok.
  • saman'ı, buğday'ı, nohut'u vs bilimum tarım ürünlerini dahi ithal eden tarım bakanının sözleri. illa sözü söylemiş olmasına gerek yok, tarımda ki ithalat kalemlerine bakarak da anlayabiliriz.
  • içim acıyarak okuduğum yazı. tarım bir ülkenin bel kemiğidir, bizim getirdiğimiz hale bak yazıklar olsun.