şükela:  tümü | bugün
1854 entry daha
  • milli takımın teknik direktörü olsaydı ne terim’ den ne lucescu’ dan daha kötü takım hazırlamazdı.

siyasi çevreden arkası olmadığından ve bu sebeple asla üç büyükler veya milli takımı çalıştıramayacağını bildiğinden koyverdi adam öyle rahat takılıyor.

türkiye’ nin en donanımlı teknik direktörlerindendir, açık ara en eğlencelisidir.
  • versinler bana artık şu takımı diyemedi de " şimdi birşey söyleyeceğim yanlış anlaşılacak" dedi.
  • maçı izlerken bir yandan arkadaşlarla kritik yapıyoruz*. adam o kadar çok sizin bir suçunuz yok hata bizde çocuklar dedi ki arkadaştan gelen mesaj;

"amk adamlar milyonlar kazanıyo izlandadan 3 yiyo suçlu biziz anlamadımki biz naaptık"

harbi yılmaz biz ne yaptık da suçlu biziz?
  • eyyam yapmayıp, televizyonda kimsenin söyleyemediklerini söylemekte olan futbol antrenörüdür.
  • 20 milyon gencimiz var ordan futbolcu çıkaramıyoruz dedi, eğitim almışlarla (izlanda), almamışların (bizimkiler) maçını izliyoruz dedi adam. canlı yayında, ntvspor'un bir programından 5 kat daha rating almakta olan bir ortamda bunu dedi, daha ne desin?
  • adam televizyonda çok net söyledi.

"çalıştığım kulüplerde siyasi ve ticari amaçlar dışında bir tane bile sadece sportif amaçla yöneticilik yapan görmedim." dedi.

işte sorun bu. tek cümleyle özetledi.
  • izlanda maçının yıldızıydı.
  • toz kondurmadığı o futbolcular daha 8-9 ay önce prim için birbirlerini ve milli takımı yiyorlardı.
    hatırlatayım dedim. bu maçı kaybetmemizde futbolcular daha az kusurlu gibi görünse de olayın bu maça kadar bu şekilde gelmesinde en önemli suçlu futbolculardır.
  • futbolculara laf edemezmişiz. kulübünde yardırıp milli takımda önüne atılan topa koşmayan eşekleri ne yapacağız, prim kavgası yapanları ne yapacağız, oyundan çıkarken sırıtanları ne yapacağız
32 entry daha