• aman hocam gözünü seveyim bize kötü bir haber aldırttırma zaten spor dünyasında senin gibi sempatik az adam kaldı kurtar kendini hastane ortamlarından.
    inşallah çabucak atlatırsın kötü günleri,geçmiş olsun hocam.
  • dualarımız seninle hocam. covid belasını atlatır umarım.
  • yoğun bakımdaymış, acil şifalar diliyorum... diğer teknik adamlara nazaran çok daha sempatik, içten bir insan olarak görüyorum. büyük takımlarda hiç şans verilmedi. üstte bir yazarın dediği gibi, istifa etmesini bilen birisi. bir an önce iyileşmesini diliyorum.
  • aman hocam,lütfen dayan.allah acil şifalar versin.
  • hocayla ağustos ayında denk gelmiş aynı otelde tatil yapmıştık.

o dönemde biz mümkün olduğunca hem sosyal mesafeye hemde maske kullanımına dikkat etmiştik ama hoca o yaşına rağmen niye bu kadar dikkatsiz davranıyor diye içimden geçirmiştim. sonrasında öğrendimki zaten hasta olup iyileşmiş ve anladığım kadarıyla hastalığı atlattığından bu kadar rahat davranmış.

tekrar yakalıp bu sefer yoğun bakıma alınmış. allah şifa versin umarım atlatır, lakin bu herkese örnek olmalı bu hastalığı 1 kez yenmeniz bir daha yakalanmayacağınızı ya da hafif geçirebileceğiniz anlamına gelmiyor.
  • ikinci kez covid-19'a yakalanmış ve yoğun bakıma alınmış. umarım sağ salim atlatır.
  • adeta ipten adam alan avukat gibi dipten takımları aldı kurtardı. alt ligden süper lige çıkardı. ülkede çalışmadığı şehir yoktur herhalde. hal böyleyken bu kadar stresin altından kalkan adam inşallah covid denen illeti de alt edecek. kötü haber almayalım artık.
  • ülkedeki sevdiğim nadir spor adamlarındandır. rabbim tez zamanda şifa versin. yine yedek kulübesinde görelim kendisini.
  • 2. defa değil ilk defa korona'ya yakalanmıştır.

önceki test sonucunun yanlış olduğunu kendisi açıklamıştır.
  • bu ülkede taraflı tarafsız herkesin sevdiği ve saygı duyduğu nadir futbol adamlarından birisidir kendisi.umarız en kısa sürede sağlığına kavuşur.
hesabın var mı? giriş yap