• yabancı sınırlaması konusuna kadar tüm yorumlarına hak verdiğim futbol adamı. işte çalıştırdığı takımlarda da her şeyi doğru yapıp en önemli konuda batırıyor .sonra gelsin ikinci lig.
  • hayatında hiç milli takım ya da üç büyüklerden birini çalıştırmamıştır ve bir maç sonrası başlığına 170+ entry girilmiştir. sanırım türkiye tarihinde büyükleri çalıştırmayıp da bu kadar konuşulmayı başarabilen ilk hocadır.
  • 90 dakikalık mikrofon şansını kendi pr çalışması için fırsat bilip, asıl işi olan teknik analiz ile ilgili yorum yapmaktan sakınan teknik direktör.

kendisini severim, samimi ve içten bulurum ancak bundan sonra önüne mikrofon vereceklerini hiç sanmam. ki haklılar.

ülkede futbolun gelişmemesini sürekli eleştirirken hiç bir şey yapmayan kişidir kendileri. zira futbola kattığı 2 tane yetenekli oyuncu yoktur. sanırım beni eleştiriyor. evet haklı da olabilir, yeterince destek veremedim sanırım futbolun gelişmesine*
  • "milli takımın başına illa yabancı hoca gelecekse benim alman pasaportum da var."
    gel hocam en azından insanlık kazanır. adam gibi adamdır.
  • versinler bana artık şu takımı diyemedi de " şimdi birşey söyleyeceğim yanlış anlaşılacak" dedi.
  • bence lucescu uzaklaşsın stadyum’dan yılmaz hoca her an saldırabilir ona
  • maçı izlerken bir yandan arkadaşlarla kritik yapıyoruz*. adam o kadar çok sizin bir suçunuz yok hata bizde çocuklar dedi ki arkadaştan gelen mesaj;

"amk adamlar milyonlar kazanıyo izlandadan 3 yiyo suçlu biziz anlamadımki biz naaptık"

harbi yılmaz biz ne yaptık da suçlu biziz?
  • eyyam yapmayıp, televizyonda kimsenin söyleyemediklerini söylemekte olan futbol antrenörüdür.
  • adam televizyonda çok net söyledi.

"çalıştığım kulüplerde siyasi ve ticari amaçlar dışında bir tane bile sadece sportif amaçla yöneticilik yapan görmedim." dedi.

işte sorun bu. tek cümleyle özetledi.
hesabın var mı? giriş yap