şükela:  tümü | bugün
  • kimsenin kaç kişiyle birlikte olduğuyla, kaç eşli olduğuyla ilgilenmiyorum. benim rahatsız olduğum nokta medyanın durumu lanse ediş şekli. gerçi yılmaz hoca da soranlara “iki eşim var” diye açıklıyormuş durumu ama yine de bunun gazetelerde çarşaf çarşaf, eşek kadar puntolarla vurgulanıyor, anlatılıyor, hatta çoğu zaman özendiriliyor olması, üsluptaki rahatsız edicilik kimselere garip gelmiyor mu merak ediyorum.
    neden medya birkaç yıl öncesine kadar tck da dahi suç olarak zikredilen bir eylemi sırf fiilin tarafları medyatik isimler diye topluma özendirici bir üslüpla servis eder ki? ha... yılmaz vural’a da laflar hazırlayanlar vardır belki ama benim açımdan bunun yeri burası değil. dedim ya dersim meselenin servis ediliş tarzı... kadının soyadını da “vural” diye yazmışlar bir de... ondan sonra sorsalar çok eşliliği eleştirip ahlak timsali kesilir aynı gazeteciler. medya maalesef fiili kimin gerçekleştirdiğine göre değer ediniyor. alayı iki yüzlü...

tanım: medya organlarında yılmaz vural’ın birlikte olduğu, resmî eşi haricinde karım dediği hanımefendi.
    aha da kaynak: http://m.milliyet.com.tr/…aleri/2718300/default.htm
  • bir kadin ikinci bir es olmayi nasil kabul ediyor üstelik adam yilmaz vural. hayretler icerisindeyim. acaba ilk esiyle aralarinda evlilik kurumunu devam ettiremeyen bir durum mu söz konusu? üstelik ikinci kadinin da modaci olmasina ragmen böyle bir sigligi kabul etmesi? ama en cok da milliyetin bunu "rezil skandal" diye vermek yerine normalmis gibi vermesi?