şükela:  tümü | bugün
  • şaka bi yana nasyonal takımımızı tarihi başarılara koşturacak yegane başa geçme olayı.

bugüne kadar ana yurdu il il gezip elindeki kısıtlı imkanlarla minimal mucizeler yaratan vural, eline geçecek sınırsız futbolcu network'ü ile çoşar + coşturur.

not: elazığspor'a da holosko artı bir miktar para mı öneriyor federasyon napıyorsa yapsın çözsün bu işi.
  • en azından biraz güler, eğleniriz. madem yeniliyoruz, bence yılmaz hoca ile yenilmek daha mantıklı. mutlaka adrenalin olur, biraz heyecan yaşamış oluruz. arada futbolcu tokatlar, yerlerde sürünür. en azından yenmek istediğini anlarız. onunla yenilsek bile daha az üzülürüz gibi geliyor bana. ama bu kadar takım çalıştıran, bu kadar tecrübe sahibi yılmaz hoca'ya bir şans verilirse, hırsı ile başarılı olur.
  • şu an bulunduğu konumdan daha üst noktalara taşıyacaktır orası kesin.
    şaka değil, futbol bilgisi oldukça iydir.
  • aldığı eğitim ve edindiği tecrübe, yılmaz vuralın milli takım teknik direktörlüğü için yeter de artar. ama yılmaz hoca, sanırım birinin adamı değil. o yüzden zor. bana göre milli takımın teknik direktörünün (bkz: abdullah avcı) değiştirilmesi gerekir. gelecek kişi ise kesinlikle yılmaz vural olmalı. bu güne kadar hep küme düşme korkusuyla hop oturup hop kalkan, dar ve kıt imkanları olan takımları çalıştıran, her türlü basın, taraftar, yönetim baskısı görmüş ve ayrıca milli takım oyuncularının çekineceği tek teknik direktör olan yılmaz hoca bence milli takımın başına geçmesi gereken yegane aday.
  • (bkz: risk budur)
  • olabilir. en azından şerefi ile çekip gider zamanı geldi mi ?
  • milli takıma ilk'leri yaşatır.
  • daha kötü ne olabilir? diye düşünerek olurunu verdiğim durumdur.

5 yer ama 6 atarız yılmaz hoca ile. maçlarda heyacan olur en azından amk.