şükela:  tümü | bugün
  • çaylak bir arkadaşın ricası üzerine açıyorum bu başlığı.
    kendisinin yardım ricasını görmezden gelenlere teessüflerini bildirmemi rica etti ayrıca.

bir tanım şart: rezaletlere doymayan metro turizm isimli şirketin son bombası.

bu entry "nick vardida ben mi almadim" mahlaslı çaylak arkadaşa ait. buyrun;

şimdi ben buraya ne yazsam bu firmanın ne olduğu zaten belli neden hâlâ kullanıyorsunuz yazılacak biliyorum ancak normalde asla kullanmadığım ve son rezaleti sebebiyle de kimseye kullandırmadığım bu firmanın en son kampanyası olan gidiş dönüş biletini kardeşimin isteği üzerine aldım. konya-istanbul seferi olan bilet aralığı normalde 1 hafta ancak kardeşim dönüş esnasında otogarda öğreniyor ki dönüş tarihi geldiği tarihten bir gün sonrasının tarihi ertesi günki dersine yetişemiyor telaşla yeni bir otobüs bileti arıyor metro bu olayda, bizim kontrol etmemiz gerektiğini ve hatalı tarafın biz olduğumuzu söylüyor ve bu magduriyete hiçbirşekilde çözüm üretmiyorlar olan kardeşime oluyor saatlerle otogarda gece yarısı yeni bir otobüs bekliyor. ben de biraz araştırıyorum ki aslında bu firma bu bilet kampanyasından yararlanan herkese bu tarz şeyler yapmış sefer saatine 2 saat kala iptaller bile olmuş, herkes mağdur ben bu firmanın bu kalpazanlığını artık son çırpınışları olarak görüyorum şu ülkede kim ne zaman adam gibi iş yapacak gerçekten yeter artık yahu. parası olan şirket açmasın arkadaşlar. sorsak güya herkes müslüman bu ükede ben sizden daha insan ateistler deistler tanıyorum be. aferin bir şekilde biraz bilet sattınız ama kapınıza kilit vurulması çok uzak degil gibi geliyor bana zira görünen köy klavuz istemiyor...